Torba Ucho - SOFT LOOP

Torby z dogrzanymi uchwytami z taśmy foliowej - inaczej nazywane SOFT LOOP.

Idealnie sprawdzą się do przenoszenia większych zakupów, ponieważ wykazują bardzo dobre właściwości wytrzymałościowe oraz pojemnościowe. Oprócz funkcjonalności sprawdzą się również w celach reklamowych poprzez możliwość stworzenia na nich kolorowych i wysoko nasyconych barwami grafik i napisów. Polecamy ten typ toreb reklamowych!

Produkt cechuje:
  • duża pojemność
  • duża wytrzymałość

Proponujemy wykonanie torebek z folii powyżej 50 mikronów, dzięki czemu torby będę zwolnione z opłaty recyklingowej!

Torby możemy wykonać z folii LDPE,MDPE I HDPE.

Na życzenie klienta możemy wykonać torby z dodatkami oxybiodegradowalnymi lub z folii w 100 % pochodzącej z surowców wtórnych.

zobacz specyfikacjęzobacz portfoliozobacz prezentacje

Ucho/Soft Loop specyfikacja produktu

Jedna z najwytrzymalszych torebek, przeznaczonymi do przenoszenia najcięższych zakupów. Mają one dużą objętość dzięki dogrzewany uchwyt które nie ograniczają ich pojemności.

Na torbach możemy nałożyć dowolny nadruku metodą fleksograficzną który stanie się najlepszą reklamą Państwa firmy.

Najważniejszą cechą tej torebki jest wspomniany już uchwyt w formie dogrzanego ucha z taśmy foliowej o grubości 150 mikronów, torebki takie możemy wykonać z zakładką górną ( do najcięższych zakupów ) lub bez zakładki górnej. Ucho dogrzane może być stemplem owalnym lub w kształcie jodełki. Torebki z uchem posiadają bardzo mocne zgrzewy upałowe, możemy je wykonać z zakładką dolną ( przez co są bardziej pojemne ) lub bez. Zakładka dolna może mieć wymiar od 3 do 6 cm, górna najczęściej 7-8 cm.

dokładna charakterystyka produktu

RODZAJE FOLII torebki możemy wykonać z tworzywa LDPE lub warstwowego LDPE z HDPE/MDPE o grubościach od 30 do 100µ lub HDPE/MDPE od 30µ do 70µ. TWORZYWO LDPE – to folia miękka, plastyczna, sprężysta, lekko rozciągająca się z połyskiem. HDPE/MDPE – to folia twarda, sztywna, nie podatna na rozciąganie, półmatowa. MDPE – odmiana HDPE o mniejszej gęstości./m2
KOLORY FOLII folia bezbarwna (transparentna) lub barwiona w masie(wszystkie kolory z palety SCHULMANA i AMPACETU).
WYMIARY Możemy wykonać prawie każdy rozmiar na życzenie klienta
NADRUKI możemy wykonać grafiki wektorowe na folii barwionej w masie lub nadruki CMYK a także łączone CMYK+PANTON (nadruki o wysokiej liniaturze w jakości fotorealistycznej)
Minimalny nakład od 5,000 szt.
Termin realizacji od 7 do 21 dni
Transport zawsze gratis (jedno miejsce na terenie kraju).

DKT/Market prezentacja produktu

Ucho/Soft Loop wybrane realizacje

najwyższa jakość
najlepsza cena
projekty gratis
dostawa gratis