Wyślij maila na biuro@emgraf.pl lub zadzwoń + 48 790 226 258

Reklamówki kompostowlane z nadrukiem emGRAF

Torby biodegradowalne z nadrukiem wyprodukowane w firmie emGRAF są całkowicie ekologiczne i kompostowalne. Nasze torby kompostowalne nie zawierają polietylenu. W ich produkcji wykorzystujemy naturalne tworzywa, które opierają się na składnikach pochodzenia naturalnego, których znakomite właściwości wybitnie zastępują znane i już tradycyjne surowce. Taka sytuacja ma miejsce od lat w różnych gałęziach przemysłu. Tworzywa naturalne z których wykonujemy nasze reklamówki biodegradowalne są wytwarzane za pomocą nowoczesnej technologii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą toreb kompostowalnych z nadrukiem!

#torby biodegradowalne #torby biodegradowalne z kukurydzy #torby bio

reklamówki kompostowalne

Torby kompostowalne typu MARKET

Nasze kompostowalne TORBY MARKET wykonane są z surowców pochodzenia w pełni naturalnego (skrobia z kukurydzy), które przy spełnieniu odpowiednich warunków ulegają w 100% rozkładowi i stają pożyteczną dla środowiska biomasą. Jest to najbardziej przyjazny dla środowiska naturalnego surowiec dostępny w tej chwili na rynku opakowań. Torby takie charakteryzują się wysoką elastycznością która podnosi wytrzymałość na rozerwanie. Torby takie są idealnym rozwiązaniem w sklepach odzieżowy a także w drogeriach i aptekach. Reklamówki ekologiczne od firmy emGRAF pomogą Ci dbać o środowisko naturalne nie tracąc przy tym na jakości produktu.

CERTYFIKAT reklamówki ekologicznej

Wszystkie produkty wykonujemy zgodnie z certyfikatami kompostowalności OK Compost TÜV Austria.

PROCES ROZKŁADU torby biodegradowalnej

Produkty kompostowalne INDUSTRIAL ulegają pełnemu rozkładowi gdy zostaną spełnione odpowiednie warunki w postaci ciepła, wilgoci i mikroorganizmów, których gleba i woda nie zapewnią. Warunki te spełniają firmy komunalne które dysponują kompostownikami przemysłowymi. W dzisiejszych czasach ważnym jest żeby dbać o środowisko naturalne dlatego wybór naszych reklamówek kompostowalnych pozwoli ci w pełni spełnić wymogi ekologicznego stylu życia.

Dowiedz się więcej o tej torbie BIO

#torby kompostowalne #reklamówki kompostowlane #reklamówki ekologiczne

torby kompostowalne

Torby kompostowalne typu KOSZULKA/T-SHIRT

Nasze kompostowalne torby typu koszulka wytwarzane są w 100% z materiałów pochodzenia naturalnego, które z czasem ulegają rozkładowi i stają się nawozem. Jest to najbardziej ekologiczny wariant surowców dostępny na rynku. Ważną cechą jest duża rozciągliwość, która pozwala na rozkładanie się ciężaru przedmiotu na całej powierzchni, a nie tylko w jednym punkcie. Bardzo istotną zaletą jest również fakt, że opakowania kompostowalne nie zawierają w swoim składzie tworzyw sztucznych, co na pewno zadowoli miłośników ekologicznych rozwiązań.
Należy pamiętać, że opakowania kompostowalne należy przechowywać w suchych warunkach, ale nie na bezpośrednim nasłonecznieniu.

CERTYFIKAT reklamówki ekologicznej

Wszystkie produkty wykonujemy zgodnie z posiadanymi certyfikatami kompostowalności OK Compost wydanymi przez TÜV Austria.

PROCES ROZKŁADU torby biodegradowalnej

Opakowania z asortymentu Home (domowe) można poddać rozłożeniu w warunkach domowych jak i naturalnych (rozłożą się w wodzie i glebie).
Produkty kompostowalne INDUSTRIAL ulegną całkowitemu rozkładowi dopiero wtedy, gdy zostaną spełnione odpowiednie warunki w postaci ciepła, wilgoci i mikroorganizmów, których gleba i woda nie zapewnią. Warunki takie mogą być spełnione w kompostownikach przemysłowych dostępny w firmach komunalnych.

Dowiedz się więcej o tej torbie BIO

Torby biodegradowalne od firmy emGRAF

Wyjątkowej jakości torby BIO

Torby biodegradowalne ze skrobi są bardzo dobrą alternatywą dla standardowych torebek. Poddają się rozkładowi w 100% i dlatego są przyjazne dla środowiska naturalnego. Reklamówki kompostowalne z nadrukiem są bardzo silne, mają wygodne uchwyty (rączki) i używa się ich reklamówki ekologiczne na zakupy lub do stosowania w innych domowych czynnościach. Z powodzeniem nasze torby bio można również używać jako niewielkie worki na śmieci

Reklamówki bio z nadrukiem są wyprodukowane z naturalnej skrobi. Nie zawierają one żadnych metali ciężkich oraz szkodliwych substancji, które mogły by szkodzić naszej planecie dlatego z powodzeniem możemy je nazwać reklamówkami ekologicznymi.

Materiał z którego wykonane są torby biodegradowalne można bezporblemowo używać do bezpośredniego kontaktu z artykułami spożywczymi. Torby biodegradowalne w przeciwieńswie do zwykłych przepuszczają parę i dlatego są nawet bardziej odpowiednie do przenoszenia czy przechowywania żywności.

Nasze torby biodegradowalne z kukurydzy spełniają wszystkie normy ekologiczne oraz posiadają certyfikaty OK Compost Home i OK Compost Industrial. Oznacza to że torby biodegradowalne nadają się do kompostowania zarówno domowego jak i przemysłowego.

Torby bio powinny być trzymane w suchym i ciemnym miejscu, to pozwoli im zachować ich właściwości na dużo dłuższy czas. Czas rozkładu toreb BIO to ok. 9 tygodni.

Prosimy żeby nie wyżucać naszych toreb kompostowalnych do żółtych kontenerów na plastik. Torby biodegradowalne należy wyrzucać tylko i wyłącznie do brązowych kontenerów na biośmieci!

Torby bio z nadrukiem filmy z prezentacją