Woreczki doypack z nadrukiem

Doypack to opakowanie stojące z dnem wykonane z laminatów wielowarstwowych i papieru KRAFT. To produkt EKO który wraz z indywidualnym nadrukiem naniesionym przez naszą firmę poprawi wizerunek waszej firmy.

Cały czas staramy się poszerzać ofertę naszych worków doypack o nowe modele tak aby idealnie dostosować je do Waszych produktów. Wybierz woreczki doypack od firmy emGRAF.

Opakowanie DOYPACK charakteryzuje:
  • wysoka praktyczność
  • ogromną wytrzymałość
  • utrzymanie świeżości produktów
  • zabezpieczenie produktów przed wilgocią
  • możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania bez konieczności używania klipsów do zabezpieczenia zawartości torebki

Worki strunowe DOYPACK charakterystyka produktu

Nasz szeroki asortyment obejmuje opakowania typu doypack o różnej pojemności, szerokości oraz długości. Wszystkie nasze worki typu doypack posiadają szczelne strunowe zamknięcie, które jest bardzo praktyczne dla produktów sypkich. Nasze opakowania typu DOYPACK wyposażone są w specjalną nacinkę – easy open, która po zgrzaniu worka umożliwia jego szybkie, precyzyjne i łatwe otwarcie.

Nasza firma stara się zapewnić wysoką estetykę wykonania DOYPACKów oraz zadbać o największą wytrzymałość zgrzewów. Worki doypack mają szerokie zastosowanie i mogą służyć do pakowania różnych produktów zapewniając im ciekawą formę sprzedażową.

Estetyczny wygląd produktu na półce ma kluczowe znaczenie, dlatego zapotrzebowanie na produkty typu doypack cały czas rośnie . Są one odpowiednie do pakowania artykułów spożywczych ( szczególnie BIO ) ale nie tylko znajdą też zastosowanie w innych branżach np. chemicznej, kosmetycznej, zielarskiej i tytoniowej.

doypack z nadrukiem

Opakowanie typu DOYPACK z nadrukiem

Najlepszy DOYPACK dostaniesz tylko firmie emGRAF!

Nasze opakowania Doypack głównie służą do przechowywania produktów chemicznych lub spożywczych tj. proszki do prania, płyny do płukania, mydło w płynie, mleko w proszku, tarty ser, jogurt, ser mozzarella czy feta itp. Są o wiele lżejsze a co za tym idzie tańsze od zwykłych opakowań wykonanych z innych materiałów.

Worki Doypack zajmują o wiele mniej miejsca niż tradycyjne opakowania typu butelki czy kartony. Nasze doypacki wręcz wyśmienicie nadają się do pakowania majonezów, keczupów czy sosów. Są one bardzo wygodne do pakowania płynu do mycia naczyń czy mydła w płynie. Opakowania Doypack z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Woreczek Doypack ze struną ma możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania co również jest bardzo przydatne do codziennego użytkowania. Opakowania doypack pełnią rolę worków wolnostojących. Da naszej wygody możemy dokonać wycięcia w nich otworu - typ EURO i wygodnie zawiesić na wieszaku czy stojaku i w dalszym ciągu przechowywać zawartość doypacka. Ponadto w momencie gdy weźmiemy pewną określoną ilość produktu z worka doypack, pozostała zawartość jest w dalszym ciągu bezpieczna i przydatna do dalszego użytkowania np. proszki do prania zabezpieczone są przed wilgocią i powietrzem czy wywietrzeniem. Struna zastosowana w naszych opakowaniach Doypack doskonale chroni przed rozsypaniem czy wylaniem po na przykład przewróceniu opakowania, a zawartość doypacka pozostaje przez bardzo długi okres świeża i przydatna do użycia.