kartony z nadrukiem fasonowe - pudełka z nadrukiem

Karton fasonowy z nadrukiem jest idealnym rozwiązanie dla sklepów internetowych, jest on wykonany z wysokiej jakości tektury falistej z nadrukiem w formie sitodruku w postaci dowolnej grafiki. Możemy umieścić na nich proste 1 kolorowe nadruki, w postaci logo, danych teleadresowych, strony www itp.

Główne cechy produktu:
 • kolor kartony eko brązowy (niebielony, najbardziej ekologiczne rozwiązanie)
 • nadruk w 1 kolorze (farbami ekologicznymi)
 • łatwy proces składania i przechowywania kartonów
zobacz cennik kartonów instrukcja składania kartonu zobacz przykładowe produkty

Cennik kartonów fasonowych z nadrukiem

Cennik

Kartony z nadrukiem
Pudełka z nadrukiem
Opakowania wysyłkowe z nadrukiem
 • NAKŁAD: 500-8,000 sztuk
 • *Szczegółowe warunki sprzedaży zostały określone w Ogólnych Warunkach Sprzedaży dostępnych TUTAJ
 • **Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, przed zamówieniem prosimy o kontak z handlowcem.
NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDNIEGO DLA SIEBIE ROZMIARU lub NAKŁADU, NAPISZ DO NAS PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!
BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW DOSTAWA GRATIS!

Masz pytania dotyczące kartonów z nadrukiem i opakowań wysyłkowych?
Skontaktuj się z naszą firmą!

+ 48 536 412 356 [email protected]
+ 48 509 260 157 [email protected]

Instrukcja składania kartonu fasonowego emGRAF

instrukcja składania kartonu fasonowego

Pudełka wysyłkowe z nadrukiem przykładowe produkty

opakowania wysyłkowe z nadrukiem
oferta archiwalna

KARTONY FASONOWE PŁASKIE Z PASKIEM KLEJĄCYM - SENDBOX

Kartony e-commerce to pudełka płaskie ( przed złożeniem ) z paskiem klejącym wewnątrz opakowania wysyłkowego umożliwiającym zamknięcie kartonu bez użycia taśmy klejącej. Z takim zamknięciem kartony zawsze bezpiecznie dotrą do celu i bedą wygladały bardzo estetycznie.

Kartony te posiadają również perforacje która umożliwia łatwe otwarcie kartonu.

Nasze pudełka z nadrukiem są idealne dostosowane do rynku e-commerce i ułatwią prowadzenie twojego sklepu internetowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty sandboxów z nadrukiem oraz różnego rodzaju opakowań i kartonów e commerce!

Zobacz co możesz zyskać dzieki kartonom fasonowym z paskiem klejącym:
 • wygodne składanie i zaklejanie kartonu
 • łatwe otwieranie kartonu z nadrukiem
 • bezpieczną dostawę naszych opakowań wysyłkowych
zobacz cennik kartonów instrukcja składania kartonu zobacz przykładowe produkty

SENDBOXY Z AUTOMATYCZNYM DNEM I PASKIEM KLEJĄCYM - OPAKOWANIE WYSYŁKOWE

Nowość w naszej ofercie Kartony typu Sendbox z automatycznym dnem posiadające pasek klejący w środku pudełka e-commerce który pozwala na szybkie zamknięcie kartonu, bez użycia taśmy samoprzylepnej.

Jest to bardzo praktyczne, wygodne i przede wszystkim kartony są bezpiecznie zamknięte. Możliwość zaklejenia kartonu z nadrukiem bez użycia taśmy klejącej poprawia wygląd estetyczny pudełka.

Kartony te posiadają również taśmę zrywającą, umożliwiającą otwarcie opakowania przez co są bardzo wygodne dla odbiorców paczek. Dużą zaletą jest znaczne skrócenie czasu pakowania pudełka wysyłkowego, ponieważ kartony te dodatkowo od spodu mają zamknięcie automatycznie. Kartonów typu Sendbox używa wiele firm zajmujących się sprzedażą internetową, głównie z branży odzieżowej ale też wielu innych, dla których estetyka pakowania i zadowolenie klientów to priorytet. Zapewniamy wysoką jakoś wykonania pudełka wysyłkowego z nadrukiem dzięki czemu przesyłka e commerce dotrze do klienta bezpiecznie i na czas.

zobacz cennik kartonów zobacz przykładowe produkty

Katony z nadrukiem najwyższej jakości

Kartony fasonowe na zamówienie

Firma emGRAF - producent kartonów fasonowych - zapewniamy ogromy wybór w różnych kształtach i rozmiarach pudełek.

Pudełka z nadrukiem z tektury

Nasze pudełka z nadrukiem produkujemy z wysokiej jakości tektury tura wysokiej jakości nadająca się do recyklingu.

Opakowania wysyłkowe z nadrukiem

Opakowania wysyłkowe z nadrukiem z powodzeniem można wykorzystać do różnej działalności Twojej firmy.

NADRUK NA OPAKOWANIACH WYSYŁKOWYCH WYKONUJEMY METODĄ SITODRUKU.

sendboxy z nadrukiem

Pierwszą czynnością rozpoczynającym każde drukowanie metodą sitodruku jest przygotowanie właściwej matrycy która jest prostokątną ramą z napiętą siatką która jest wykonaną z nylonu na której umieszczany jest szablon/wzór nadruku który chcemy umieścić na opakowaniu wysyłkowym z nadrukiem.

Szablon zakrywa nam miejsca niedrukujące polegające na zablokowaniu otworów siatki. Sam nadruk tworzony jest przez wtłaczanie farby sitodrukowej przez nie zablokowane otwory siatki na powierzchnię drukowaną za pomocą pras sitodrukowych (ręcznych lub automatycznych), dzięki tej metodzie mamy pewność że nadruk na kartonie czy pudełku znajdzie się we właściwym miesjcu.

Technika druku sitowego na stałe weszła do przemysłu poligraficznego i pod wieloma względami mimo ciągłego rozwoju poligrafii nie ma sobie równych. Sitodruk to metoda nadruku która wyróżnia się wysoką trwałością nadruku oraz wyrazistością kolorów dzięki czemu nasze kartony z nadrukiem posiadają świetną jakość.

kartony fasonowe

Kartony fasonowe z nadrukiem

Idealny karton na Twoją przesyłkę tylko w firmie emGRAF!

Nadruk na pudełkach i kartonach fasonowych stosuje się zazwyczaj wtedy, gdy poza swoimi podstawowymi funkcjami, karton lub pudełko mają także spełniać rolę reklamową bądź informacyjną. Znane przysłowie – „Nie oceniaj zawartości po opakowaniu!” w tym konkretnym przypadku nie do końca ma przełożenie, ponieważ jakość pudełka czy walory wizualno-estetyczne kartonów fasonowych z nadrukiem mają ogromne znaczenie i mogą w sposób znaczący mieć wpływ na ilość sprzedaży danego produktu czy grup produktów poprzez popularyzację naszej marki.

Reklama to jak ogólnie wiadomo dźwignia handlu i inwestycja na pewno się zwróci poprzez napływ nowych klientów. Złóż zamówienie na nasze karony fasonowe z nadrukowanym na nim logo firmy lub z przykłuwającym wzrok hasłem/sloganem reklamowym. Promuj Twoją firmę oraz rozbuduj markę!

Dlaczego warto wybrać nasze opakowania wysyłkowe z nadrukiem?

 • profesjonalny i markowy wyrób
 • wysokiej jakości nadruk na kartonie
 • zawsze najlepsza cena pudełek

Kartony fasonowe z nadrukiem

Najwyższej jakości kartony e commerce od firmy emGRAF!

Kartony (pudełka) fasonowe możemy wyprodukować z tektury szarej (najbardziej ekologiczna opcja), w naszej ofercie posiadamy dużo rozmiarów kartonów i pudełek dzięki czemu łatwo będzie wybrać najbardziej właściwe opakowanie wysyłkowe do nadawanych przez Was produktów firmowych.

Kartony fasonowe z nadrukiem to fantastyczne rozwiązanie jeżeli chodzi o opakowania dla osób prywatnych i firm prowadzących sklepy i witryny internetowe czy sprzedaż wysyłkową. Kartony fasonowe z nadrukiem z całą pewnością zwiększą sprzedaż internetową prowadzonej przez Was firmy a także sprawią że jej odbiór będzie pozytywny i ekologiczny. Pudełka z nadrukiem idealnie sprawdzają się w trakcie wysyłek realizowanych za pomocą różnych firm kurierskich i także paczkomatów różnych operatorów. Kartony e commerce z nadrukiem możemy wykorzystać do do wysyłki między innymi: odzieży, części samochodowych i motoryzacyjnych, akcesoriów komputerowych, telefonów komórkowych i wielu innych towarów.

Dzięki możliwości przechowywania zakupionego towaru w postaci złożonej/rozłożonej, kartony fasonowe zajmują bardzo mała powierzchnię magazynową i można je wygodnie dopasować do rozmiaru pomieszczenia. Złożenie kartonu / pudełka jest bardzo proste i szybkie. Pudełka z nadrukiem od firmy emGRAF to bezsprzecznie idealne rozwiązanie dla dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce.

pudełka fasonowe z nadrukiem

Cennik kartonów fasonowych z nadrukiem

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych pudełek wysyłkowych z nadrukiem. Jeżeli macie dodatkowe pytania lub wątpliwości chętnie na nie odpowiemy i udzielimy kompleksowej informacji, dotyczącej oferowanych przez naszą firmę kartonów fasonowych z nadrukiem. Zapraszamy serdecznie.

emGRAF - najlepsze ceny kartonów fasonowych z nadrukiem! Sprawdź naszą ofertę i zamów swoje pudełka z nadrukiem już dziś!

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego nakładu? Napisz do nas i poproś o wycenę indywidualną Twojego zamówienia!

Mimo usilnych starań ze względu na sytuacją na runku surowców i materiałów nie jesteśmy w stanie dalej utrzymywać cen kartonów z nadrukiem na obecnym poziomie.

W CELU UZYSKANIA AKTUALNYCH CEN PROSIMY O KONTAKT Z NASZYMI HANDLOWCAMI.

Uzyskaj więcej informacji dotyczących ceny

Idealny dodatek do opakowania wysyłkowego z nadrukiem:

Dyspenser / Zaklejarka do kartonów H11-CP, idealnie zaklej nim pudełko z nadrukiem

H11-CP to estetycznie wykonane, bardzo ergonomiczne urządzenie do zaklejania kartonów z nadrukiem - pozwala na szybką i precyzyjną aplikację taśmy na każde opakowanie wysyłkowe. Umieszczone z przodu bardzo ostre ząbki szybko i idealnie równo przecinają taśmę dzięki temu karton e-commerce jest bardzo dobrze zabezpieczony. Bardzo ostry nóż został zabezpieczony plastikową obudową aby obsługa była jak najbezpieczniejsza. Podajnik przystosowany jest do każdego rodzaju pudełka z nadrukiem.

Kartony E Commerce i Sandboxy z nadrukiem formy emGRAF

sendboxy z nadrukiem

Jest bardzo wiele rozwiązań, którymi możesz wpłynąć na Klienta zanim zrobi on zakupu w Twoim sklepie, jednak opieka po zakupie jest tym, co da Ci przewagę nad konkurencją.

Zwróć uwagę na drobne rzeczy, które sprawią, że Klient zapamięta właśnie Twój sklep i przy następnym zakupie nie będzie szukał nowego i zostanie wierny twojej firmie.

Jednym z wielu sposobów na zyskanie sympatii klientów którzy mają wiedzę o ochronie środowiska, jest dostawa w kartonach ekologicznych z nadrukiem. Jeśli Klient jest świadomy jak ważna jest ochrona środowiska i biodegradowalność oraz kompostowalność na pewno doceni to, że i Twoja firma dba o przyszłość naszej planety.

Kolejnym krokiem do zjednania sobie klientów jest zadbanie o dobre wrażenie przy odbiorze paczki. Po dokonaniu zakupów klient niecierpliwie oczekuje na dostawę.

Chwila odbioru paczki to bardzo ważna chwila, kiedy warto zadbać o dobre wrażenie. Postaraj się więc o ładne opakowanie, kojarzące się z twoją firmą. Wykonaj u nas kartony fasonowe i opakowania wysyłkowe z nadrukiem (własnym logiem twojej firmy) a eleganckie i ekologiczne pudełka z własnym nadrukiem kojarzącym się z twoim firmą, sprawi że na zawsze zapadniesz klientowi w jego pamięci.

Następnym sposobem w jaki możesz wpłynąć na pozyskanie nowego stałego Klienta to zadbanie o wygodę rozpakowania kartonu. Wybierz karton e commerce z paskiem klejącym wewnątrz pudełka, dzięki któremu nie będziesz musiał używać dodatkowej taśmy samporzylpenej do bezpiecznego zamknięcia pudełka.

Brak taśmy wpłynie na estetyczny wygląd twojej paczki i da Ci więcej mozliwości do wyknania indywidualnego nadruku który dzieki któremy klient barziej zapamieta towją firmę.

Polecamy sendboxy z nadrukiem, kartony e-commerce, kartony fasonowe w różnych rodzajach oraz dużo wiecej naszych produktów!

Opakowania e-commerce emGRAF

Najlepsze sendboxy dla sklepów internetowych!

Sektor e-commerce w ciągu ostatnich kilku lat stał się jednym z najbardziej dynamiczniej rozwijających się branż biznesu w skali światowej. Rynek sprzedaży internetowej jest coraz bardziej wymagający. By móc zaistnieć w branzy e-commerce, trzeba na bieżąco orientować się w nowoczesnych zasadach marketingu.

Największą naszą nowością są spersonalizowane opakowania wysyłkowe na których można wykonać swój indywidulany nadruk. Personalizacja polega na dostosowaniu pudełka wysyłkowego do potrzeb konkretnego klienta. Ładne i estetyczne opakowanie z własnym nadrukiem daje wysokie wyniki sprzedaży w sektorze e-commerce.

Pudełka dla branży e-commerce muszą spełniać wymogi zarówno estetyczne jak i praktyczne. Klienci stawiają przede wszystkim na wygodę pakowania i rozpakowania. Dobrym roziązaniem w takim przypadku jest pasek klejący i perforacja do otwieranie kartoniku.

Dobrze jest więc wykreować wizerunek własnej firmy a dzieki spersonalizowanym opakowaniom zachęcimy do zakupu produktów we własnym sklepie a także potrafimy przywiązać klienta do własnej marki na dłużej.

Aby zaskarbić sobie na zainteresowanie nowych klientów musimy zaskakiwać swoich ich nowymi przyciagającymi wzrok opakowaniami dzieki którym budujemy swój wizerunek. Uwagę potencjalnego klienta na pewno przyciągną opakowania wykonane z dużą dbałością o estetykę oraz nowoczesny design a także znajdujące się na opakowaniu twoje logo pozwoli na łatwą identyfikację z firmą. Opakownaie wysyłkowe wykonane i zaprojektowane w przemyślany sposób, chroniące zawartość przesyłki z pewnością przyczyni się do wykreowania pozytywnego wizerunku promowanej marki.

kartony z nadrukiem

kartony fasonowe z nadrukiem

rozmiar
szer/bok/wys
nakład
120 szt.
nakład
640 szt.
nakład
1,280 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
120 szt.
nakład
480 szt.
nakład
960 szt.
180 x 120 x 40
BIAŁE
1,54 zł / 1 szt. 0,96 zł / 1 szt. 0,80 zł / 1 szt. 200 x 150 x 50
BIAŁE
1,74 zł / 1 szt. 1,23 zł / 1 szt. 1,03 zł / 1 szt.
180 x 120 x 40
BRĄZOWE
1,52 zł / 1 szt. 0,94 zł / 1 szt. 0,78 zł / 1 szt. 200 x 150 x 50
BRĄZOWE
1,72 zł / 1 szt. 1,21 zł / 1 szt. 1,01 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
120 szt.
nakład
240 szt.
nakład
480 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
120 szt.
nakład
360 szt.
nakład
720 szt.
250 x 160 x 100
BIAŁE
2,40 zł / 1 szt. 2,10 zł / 1 szt. 1,90 zł / 1 szt. 250 x 200 x 50
BIAŁE
1,89 zł / 1 szt. 1,53 zł / 1 szt. 1,27 zł / 1 szt.
250 x 160 x 100
BRĄZOWE
2,38 zł / 1 szt. 2,08 zł / 1 szt. 1,88 zł / 1 szt. 250 x 200 x 50
BRĄZOWE
1,87 zł / 1 szt. 1,51 zł / 1 szt. 1,25 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
120 szt.
nakład
260 szt.
nakład
560 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
150 szt.
nakład
300 szt.
nakład
450 szt.
310 x 220 x 55
BIAŁE
2,21 zł / 1 szt. 1,90 zł / 1 szt. 1,69 zł / 1 szt. 350 x 250 x 90
BIAŁE
2,79 zł / 1 szt. 2,59 zł / 1 szt. 2,39 zł / 1 szt.
310 x 220 x 55
BRĄZOWE
2,17 zł / 1 szt. 1,86 zł / 1 szt. 1,65 zł / 1 szt. 350 x 250 x 90
BRĄZOWE
2,63 zł / 1 szt. 2,43 zł / 1 szt. 2,23 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
140 szt.
nakład
280 szt.
nakład
420 szt.
400 x 300 x 70
BIAŁE
2,79 zł / 1 szt. 2,59 zł / 1 szt. 2,44 zł / 1 szt.
400 x 300 x 70
BRĄZOWE
2,63 zł / 1 szt. 2,43 zł / 1 szt. 2,28 zł / 1 szt.

KARTONy FASONOWE Z NADRUKIEM PLUS PASEK KLEJĄCY

rozmiar
szer/bok/wys
nakład
250 szt.
nakład
500 szt.
nakład
750 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
140 szt.
nakład
280 szt.
nakład
420 szt.
290 x 185 x 70
BRĄZOWE
2,17 zł / 1 szt. 1,95 zł / 1 szt. 1,83 zł / 1 szt. 370 x 290 x 70
BRĄZOWE
2,97 zł / 1 szt. 2,27 zł / 1 szt. 2,59 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

*tolerancja gotowych rozmiarów +-3%

szczegółowe warunki sprzedaży zostały określone w Ogólnych Warunkach Sprzedaży dostępnych na stronie www.emgraf.pl

Nadruki wielokolorowe i nadruki na dodatkowych powierzchniach naszych kartonów wyceniamy indywidualnie!

Zapraszamy do zamówień wysokiej jakości kartonów i opakowań emGRAF!

Cennik kartonów fasonowych z nadrukiem
NADRUK 1 KOLOR

Najlepsza cena
pudełek fasonowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Tagi kartonów

KARTON E-COMMERCE Z NADRUKIEM AUTOMATYCZNE DNO PLUS PASEK KLEJĄCY

rozmiar
szer/bok/wys
nakład
400 szt.
nakład
1,440 szt.
nakład
2,880 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
200 szt.
nakład
990 szt.
nakład
1,980 szt.
169 x 130 x 70
BRĄZOWE
1,52 zł / 1 szt. 1,17 zł / 1 szt. 1,10 zł / 1 szt. 213 x 153 x 109
BRĄZOWE
2,05 zł / 1 szt. 1,54 zł / 1 szt. 1,39 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
250 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1,050 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
220 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1,000 szt.
255 x 180 x 160
BRĄZOWE
2,59 zł / 1 szt. 2,32 zł / 1 szt. 1,99 zł / 1 szt. 260 x 220 x 130
BRĄZOWE
2,65 zł / 1 szt. 2,38 zł / 1 szt. 2,18 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
200 szt.
nakład
420 szt.
nakład
840 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
200 szt.
nakład
420 szt.
nakład
840 szt.
310 x 230 x 110
BRĄZOWE
2,81 zł / 1 szt. 2,66 zł / 1 szt. 2,34 zł / 1 szt. 345 x 256 x 130
BRĄZOWE
3,12 zł / 1 szt. 2,87 zł / 1 szt. 2,53 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/bok/wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
400 szt.
400 x 260 x 250
BRĄZOWE
4,18 zł / 1 szt. 3,99 zł / 1 szt. 3,60 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

*tolerancja gotowych rozmiarów +-3%

szczegółowe warunki sprzedaży zostały określone w Ogólnych Warunkach Sprzedaży dostępnych na stronie www.emgraf.pl

Nadruki wielokolorowe i nadruki na dodatkowych powierzchniach naszych kartonów wyceniamy indywidualnie!

Zapraszamy do zamówień wysokiej jakości kartonów i opakować emGRAF!

Cennik kartonów e commerce z nadrukiem
NADRUK 1 KOLOR

Najlepsza cena
pudełek e commerce
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Tagi kartonów z nadrukiem

Cennik pudełka wysyłkowe z nadrukiem

pudełka z nadrukiem z nadrukiem

rozmiar
szer/bok/wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
1500 szt.
180 x 120 x 40 1,38 zł / 1 szt. 1,07 zł / 1 szt. 0,83 zł / 1 szt. 0,72 zł / 1 szt. 0,68 zł / 1 szt.
200 x 150 x 50 1,58 zł / 1 szt. 1,27 zł / 1 szt. 1,03 zł / 1 szt. 0,92 zł / 1 szt. 0,88 zł / 1 szt.
250 x 160 x 100 2,25 zł / 1 szt. 1,94 zł / 1 szt. 1,72 zł / 1 szt. 1,60 zł / 1 szt. 1,56 zł / 1 szt.
250 x 200 x 50 1,74 zł / 1 szt. 1,43 zł / 1 szt. 1,21 zł / 1 szt. 1,10 zł / 1 szt. 1,05 zł / 1 szt.
310 x 220 x 55 2,03 zł / 1 szt. 1,72 zł / 1 szt. 1,50 zł / 1 szt. 1,39 zł / 1 szt. 1,35 zł / 1 szt.
350 x 250 x 90 2,60 zł / 1 szt. 2,29 zł / 1 szt. 2,10 zł / 1 szt. 1,97 zł / 1 szt. 1,94 zł / 1 szt.
400 x 300 x 70 2,60 zł / 1 szt. 2,29 zł / 1 szt. 2,10 zł / 1 szt. 1,97 zł / 1 szt. 1,94 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY NA KARTONACH ZAWSZE GRATIS!!!

Za nadruk na drugiej stronie torby bawełnianej lub nadruk kolejnego koloru na pierwszej stronie* należy doliczyć:

nakład 100 szt. plus 0,50 zł netto do 1 szt.

nakład 200 szt. plus 0,40 zł netto do 1 szt.

nakład 500 szt. plus 0,30 zł netto do 1 szt.

nakład 1000 szt. plus 0,19 zł netto do 1 szt.

nakład 1500 szt. plus 0,17 zł netto do 1 szt.

Cennik kartonów fasonowych z nadrukiem
NADRUK 1 KOLOR

Najlepsza cena
pudełek fasonowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

 • Wysokiej jakości pudełka z nadrukiem jakie posiadamy w ofercie zawsze sprawdzają się jako doskonały nośnik reklamy!
 • Nasze kartony fasonowe są w wykonane z materiałów z recyklingu!
 • Szeroki asortyment opakowań wysyłkowych z nadrukiem - oferujemy kartony fasonowe, sendbox i e commerce.
 • Pełna gama nakładów - pudełka wysyłkowe z nadrukiem już od 100 aż do 2000 sztuk!
 • Jesteśmy doświadczonym producentem kartonów i pudełek - na rynku istniejemy już ponad 10 lat!
 • Nasze kartony e commerce produkujemy z użyciem farb fleksograficznych co daje najwyższą możliwą jakość nadruków!
 • emGRAF od początku swojego istnienia oferuje projekt nadruku na kartonie czy pudełku gratis i dostawę również gratis!
 • Jako doświadczony producent opakowań wiemy że nasze pudełka wysyłkowe są w 100% bezpieczne i ochronią każdą przesyłkę.
 • Cenik kartonów fasonowych z nadrukiem - cena już od 1,01 pln za 1 sztukę!
 • Cenik kartonów e commerce z nadrukiem - cena już od 1,39 pln za 1 sztukę!
 • Serdecznie zapraszamy do współpracy i zamawiania naszych kartonów z nadrukiem, opakowań wysyłkowych i kartonów e commerce typu sendbox!