Torby papierowe z nadrukiem uchwyt skręcany

Oferujemy bardzo wytrzymałe i ekologiczne torby papierowe z nadrukiem z uchwytem skęcanym. Na torbach wykonujemy nadruki metodą sitodrukową i fleksograficzną co gwarantuje najwyższą jakość!

Pracujemy tylko na najwyższej jakości, ekologicznym papierze. Gwarantujemy przyjazne ceny, zapytaj o wycenę! Oferujemy również darmowy projekt nadruku na torbę papierową oraz darmową wysyłkę!

Charakterystyka toreb papierowych z uchwytem skecanym:
 • uchwyt przyklejony do środka torby papierowej oraz wzmocniony podwójną wklejką
 • duże dno toreb papierowych pozwala na umieszczenie różnej wielkości pojemników
 • papier użyty w trakcie produkcji toreb papierowych posiada wzmocnioną strukturę
 • nasze produkty posiadają atest PZH czyli nadają się do transportowania żywności
zobacz cennikzobacz portfoliozobacz prezentacje

Cennik TORBA PAPIEROWA

Cennik

Torba papierowa z nadrukiem
 • NAKŁAD: 250-12,000 sztuk z nadrukiem
 • *Szczegółowe warunki sprzedaży zostały określone w Ogólnych Warunkach Sprzedaży dostępnych TUTAJ
 • **Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, przed zamówieniem prosimy o kontak z handlowcem.
NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDNIEGO DLA SIEBIE ROZMIARU lub NAKŁADU, NAPISZ DO NAS PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!
BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW DOSTAWA GRATIS!

DKT/Market prezentacja produktu

Torby papierowe z nadrukiem portfolio

torby papierowe oferta archiwalna

Torby papierowe z nadrukiem uchwyt skręcany

Oferujemy bardzo wytrzymałe i ekologiczne torby papierowe z nadrukiem z uchwytem skęcanym. Na torbach wykonujemy nadruki metodą sitodrukową i fleksograficzną co gwarantuje najwyższą jakość!

Pracujemy tylko na najwyższej jakości, ekologicznym papierze. Gwarantujemy przyjazne ceny, zapytaj o wycenę! Oferujemy również darmowy projekt nadruku na torbę papierową oraz darmową wysyłkę!

Charakterystyka toreb papierowych z uchwytem skecanym:
 • uchwyt przyklejony do środka torby papierowej oraz wzmocniony podwójną wklejką
 • duże dno toreb papierowych pozwala na umieszczenie różnej wielkości pojemników
 • papier użyty w trakcie produkcji toreb papierowych posiada wzmocnioną strukturę
 • nasze produkty posiadają atest PZH czyli nadają się do transportowania żywności
zobacz specyfikacjęzobacz cennikzobacz portfoliozobacz prezentacje

Torby papierowe bez nadruku uchwyt skręcany

Torby papierowe idealnie nadają się do pakowania różnych produktów. Używamy je do pakowania eksluzywnej odzieży, artykułów sprzywczych znajdą także zastosowanie w pakowaniu posiłków na wynos.

Torby papierowe są produktem ekologicznym, bardzo szybko rozkładaja się w środowisku naturalnym.

Charakterystyka toreb papierowych bez nadruku z uchwytem skecanym:
 • szerokość 18-50 cm
 • wysokość 22,5-42,5 cm
 • bok 8-180 cm
 • gramatura 90 i 100g/m2
zobacz specyfikacjęzobacz cennikzobacz portfoliozobacz prezentacje

Torby papierowe MARKET białe i brązowe

Nowość, najnowszy model toreb papierowych fałdowych z wyciętym i wzmocnionym uchwytem na dłoń. To bardzo nowoczesne i ekonomiczne torby papierowe służące do pakowania i wygodnego przenoszenia produktów w trakcie zakupów. Nasze torby papierowe z uchwytem market wykonujemy z bardzo mocnego białego lub brązowego papieru.

Tego typu torby papierowe są absolutną nowością na Polskim rynku idealnie mogą zastąpić torby foliowe lub innego rodzaju torby papierowe!

Zastosowanie toreb papierowych typu market:

Przeznaczenie tych toreb jest nieograniczone, a przede wszystkim torebki te są idealne do pakowania produktów m.in. z branży: kosmetycznej, farmaceutycznej, odzieżowej, jubilerskiej, księgarskiej, biurowej, reklamowej, elektronicznej i wielu innych.

Na naszych torbach papierowych typu MARKET oferujemy możliwość wykonania nadruków które w skuteczny sposób zareklamują twoją firmę!

Materiał z którego wykonane są torby papierowe market:
 • Papier siarczanowy szary lub biały.
 • Gramatura około 50 - 70 g/m2
Najpopularniejsze rozmiary toreb papierowych market:
 • 200x65x305
 • 220x80x325
 • 260x80x405
 • 300x80x465
zobacz specyfikacjęzobacz cennikzobacz portfoliozobacz prezentacje
tło pod sekcją toreb papierowych z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem - nowoczesny sposób na reklamę Twojej firmy!

Torby papierowe to coraz chętniej wybierane torby, głównie ze względu na wprowadzenie przez polski rząd nowych regulacji które nakładają dodatkowe opłaty na torby foliowe.

Wraz ze zmianą przepisów zmniejsza się udział w rynku toreb foliowych a wzrasta toreb papierowych i materiałowych. Na takich torbach także można umieścić nadruk reklamowy. W krajach europy zachodniej tego typu torby cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Zaletą toreb papierowych jest dużą wytrzymałość. W naszej ofercie znajdziesz torby i torebki papierowe w różnych rozmiarach z uchwytem płaskim i skręcanym z wykorzystaniem papieru typu kraft i gładkiego na których możemy nanieść twój nadruk.

Torebki papierowe to doskonały sposób na zapakowanie jedzenia, zakupów spożywczych a także odzieżowych. Torba papierowa sprawdzi się w każdym punkcie handlowym

Zalety toreb papierowych z nadrukiem:
 • torby papierowe są równie wytrzymałe co foliowe
 • łatwiej zapakować i ułożyć w torbie zakupiony towar, dzięki prostokątnej podstawie
 • torby papierowe są klasyczne i eleganckie
 • istnieje możliwość naniesienia nadruku reklamowego
 • torby papierowe mogą być używana wielokrotnie

Oferowane przez firmę emGRAF torby papierowe idealnie sprawdzają się jako eleganckie opakowanie dla firm z wielu branż. Z powodzeniem wykorzystywane są np. na różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach, jak i również prezentacjach. Z powodzeniem możesz dzięki nim wyeksponować swoje materiały reklamowe, promocyjne czy dydaktyczne. Ponadto nasze torby papierowe z nadrukiem cieszą się również ogromnym zainteresowaniem wśród różnych firm zajmujących się cateringiem.

Jako doświadczony producent toreb papierowych wiemy że podnoszą one prestiż firm oraz dodatkowo sprawdzają się jako alternatywny nośnik reklamy każdej działaności. Wyprzedź konkurencję zamów torbę papierową z logo już dziś!

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają produkowane przez naszą firmę torby papierowe z nadrukiem, napisz do nas, z przyjemnością wyślemy Ci próbki naszych toreb papierowych całkowicie GRATIS!

Torby papierowe specyfikacja produktu

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją toreb papierowych jakie produkujemy. W poniższej sekcji znajdziecie Państwo informacje dotyczące metody nadruku na torbach papierowych oraz materiałów z jakich jest ona wykonana. Firma emGRAF dostarcza tylko najwyżej jakości torby papierowe!

dokładna charakterystyka produktu

UCHWYTY skręcane lub płaskie, w kolorze białym lub brązowym
MATERIAŁ papier kraft biały lub brązowy ( możliwość papieru z prążkiem ), kolor brązowy także w wersji ekologicznej z papieru surowców wtórnych ( wysokiej jakości papier makulaturowy ze 100 % recyklingu, dzięki któremu chronimy lasy)
WYKOŃCZENIE krzyżowe dno torby oraz dodatkowe wzmocnienie uchwytów
WYMIARY szerokość 18 - 50 cm, wysokość 23-42,5 cm
KOLORYSTYKA torby białe i brązowe
METODA NADRUKU sitodruk

Torby papierowe z nadrukiem - historia

Torby papierowe, mimo iż zyskały ogromną popularność w ostatnich latach, znane są od wielu pokoleń. Papier zawsze należał do najpopularniejszych surowców wykorzystywanych do produkcji opakowań. Chińczycy już przed naszą erą wykorzystywali arkusze z kory morwy do pakowania artykułów spożywczych. Chiński wynalazek (torba papierowa) przedostał się do Europy i do Ameryki, dopiero w XIX wieku.

Torby papierowe - początki

Pionierem w produkcji toreb papierowych, jest Francis Wolle. Wynalazł on i opatentował w 1852 roku (USA), pierwszą maszynę do produkcji papierowych opakowań i toreb. Maszyna ta dość szybko zyskała popularność w Europie. W 1869 roku F.Wolle założył firmę Union Paper Bag Company która co roku odnotowywała coraz progres w produkcji. W latach 30-tych XIX wieku w Savannah, firma otworzyła fabrykę, który pozwoliła na stworzenie ponad 500 miejsc pracy a produkcja w niej trwa do dziś.

Następną osobą która włożyła istotny wkład w historię produkcji toreb papierowych jest urodzona w 1838 roku Margaret Knight którą ze względu na ilość wynalazków i patentów nazywano kobiecym Edisonem. W 1870 roku Knight udoskonaliła maszynę Francisa Wolle’a. Nowa maszyna skonstruowana przez Margaret Kight cięła, składała i sklejała papier wytwarzając torby klockowe i fałdowe. Możliwość automatycznego składania i klejenia papierowych toreb o kwadratowych dnach zrewolucjonizowała całą branżę opakowaniową. Margaret Knight założyła własną firmę, a opracowany proces wytwarzania toreb papierowych do dzisiaj nie uległ większym zmianom, chociaż w maszynie M.Knight pojawiło się kilka nowych rozwiązań w procesie produkcji które wprowadził William Purvis w 1890 roku.

Lata świetności toreb papierowych

Za sprawą Charlesa Stilwella w latach 30. XX wieku nastąpił rozkwit produkcji toreb papierowych, w 1883 roku udoskonalił on maszynę do produkcji opakowań papierowych.

Torby wytwarzane przez przez jego autorski i ulepszony wynalazek były wygodniejsze na co dzień ze względu na idealnie płaskie dno, które pozwalało opakowaniom stać - dzięki czemu torby udało się spopularyzować w sektorze handlowym.

Pierwszą Konkurencję dla toreb papierowych przyniosło dopiero wynalezienie przez Gustawa Thulina w latach 60. XX wieku toreb z folii PE. To zmniejszyło nieco popularność toreb papierowych ale na krótki czas. Powrót do opakowań papierowych nastąpił bardzo szybko ze względu na ekologię.

Torby papierowe obecnie...

Aktualnie torby papierowe wciąż są bardzo popularne. Przede wszystkim ze względu na ich ekologiczny aspekt. Rozkładają się bardzo szybko i nie niszczą środowiska. Poza ekologicznym aspektem, torby papierowe zyskały swoją popularność również jako przenośna reklama. Wiele znanych firm pakuje produkty w torby zaprojektowane specjalnie dla nich z nadrukowanym logotypem stanowią doskonały dodatek reklamowy a ich współczesna rola ze względu na ochronę środowiska naturalnego oraz strategie marketingowe, wydaje się bardzo ważna. Zapraszamy zatem do zamawiania naszych toreb papierowych z nadrukiem bo na prawdę warto!

Cennik Toreb papierowych z nadrukiem

Cennik
Torby papierowe z nadrukiem
białe i brązowe

od 0,50 pln
za 1 sztukę

 • nakład: 250-12,000 sztuk
 • nadruk: 1 kolory na 1 stronie
 • wymiary toreb papierowych:
 • 180/80/225 do 500/180/390
 • papier
  PAPIER BIAŁY 100g/m2, PAPIER BRĄZOWY 90g/m2
 • *podane ceny są wartościami netto
pobierz cennik w pdf

English version

download the price list

Masz pytania odnośnie ekologicznych toreb papierowych? Skontaktuj się z nami!

+48 790 226 258 [email protected]

Torby Papierowe z nadrukiem - dlaczego warto je zamówić w firmie emGRAF?

Doświadczony producent toreb papierowych

Działamy nieprzerwanie już od wielu lat. Wykonujemy torby papierowe z nadrukiem dla firm oraz klientów indywidualnych. Nasz doświadczony zespół gwarantuje jakość o terminowość zamówień.

Torby Papierowe z nadrukiem w najnowszej technologii

Posiadamy własną linię produkcyjną, dzięki której nasze torby papierowe z nadrukiem możemy oferować w bardzo przyjaznej cenie. Z pewnością sprostamy każdemu, nawet najtrudniejszemu zleceniu i wyprodukujemy wysokiej jakości produkt. Stawiamy również na elastyczność i dostosowanie do potrzeb klientów. Nie czekaj - sprawdź nas!

Torby Papierowe - najlepsze ceny i jakość!

Przy długotrwałej współpracy oferujemy korzystne rabaty dla naszych partnerów. Podjeliśmy współpracę z najlepszymi dostawcami materiałów i gwarantujemy wysoką jakość naszych toreb reklamowych z nadrukiem!

Szybka dostawa toreb papierowych

Zawsze staramy się dostarczyć zamówienie w najszybszym możliwym czasie. Możesz być pewien że torby papierowe dotrą do Twojej firmy na czas!

Torby Papierowe z nadrukiem nowe możliwości reklamy!

Większość firm która jest dystrybutorem różnego rodzaju produktów - prędzej czy później musi zmierzyć się z problemem wyboru właściwych opakowań dla oferowanych przez siebie towarów. Zazwyczaj wybór pada na najzwyklejsze, plastikowe torby. Jest to najprostsza droga w mniemaniu większości firm. Niestety jest zarazem również katastrofalna dla kondycji naszego środowiska ze względu na to że plastik zalega na większości wysypisk dlatego że jego rozkład trwa przez setki lat.

Od kilku lat obesrwujemy tendencje i zauważamy że firmy chcą być innowacyjnym i zwracają uwagę na środowisko naturalne i coraz częściej stawiają na rozwiązania ekologiczne. Wiemy że opakowania różnych produktów mogą być wolne od plastiku, a ich miejsce może zająć produkt ekologiczny – torby papierowe nadrukiem.

Jeżeli zatem zależy Wam na pozytywnym odbiorze wśród klientów, zachęcamy wprowadzenia nowej i innowacyjnej strategii marketingowej oraz do zainwestowania w ekologiczne nośniki reklamy, które dodatkowo będą łączyły w sobie zarazem aspekt funkcjonalny i informacyjny. Torby papierowe z nadrukiem to idealne rozwiązanie da Waszej firmy! Nasze torby papierowe produkowane są z najwyższej jakości papieru a co najważniejsze prezentują się bardzo estetycznie. Dodatkowo charakteryzują się dużą trwałością często dużo trwalsze od toreb plastikowych. Nasze torby papierowe z nadrukiem mogą być z powodzeniem wykorzystywane wielokrotnie i po pewnym czasie eksploatacji nie widać na nich śladów zużycia.

Nasze torby papierowe po złożeniu zajmują niewiele miejsca z powodzeniem możemy nosić je również przy sobie i wykorzystać w razie potrzeby, używać wielokrotnie a co za tym idzie mieć realny wpływ na ochronę środowiska, to wszystko dzięki ekologicznym torbom reklmaowych od firmy emGRAF.

Torby Papierowe z nadrukiem - dodatkowe informacje

Precyzja wykonania toreb papierowych

Dbamy o każdy szczegół zarówno na etapie zamówienia poprzez produkcję do wysyłki finalnego produktu do klienta. Nam możesz zaufać!

Torby papierowe z logo twojej firmy

Wyróznij się na tle konkurencji i bądź oryginalny! Dzięki nam otrzymasz indywidualnie przygotowane torby papierowe z logo twojej firmy.

Nakłady przystosowane do twojego zapotrzebowania

Staramy się być elastyczni, oczywiście posiadamy szczegółowe cenniki ale jeżeli nie znajdziesz oferty, która Ci odpowiada, skontaktuj się z nami!

Cennik Toreb papierowych z nadrukiem

Mimo usilnych starań ze względu na sytuacją na runku surowców i materiałów nie jesteśmy w stanie dalej utrzymywać cen toreb papierowych na obecnym poziomie.

W CELU UZYSKANIA AKTUALNYCH CEN PROSIMY O KONTAKT Z NASZYMI HANDLOWCAMI.

Uzyskaj więcej informacji dotyczących ceny

Cennik
Torby papierowe z nadrukiem
białe i brązowe

od 0,50 pln
za 1 sztukę

 • nakład: 250-12,000 sztuk
 • nadruk: 1 kolory na 1 stronie
 • wymiary toreb papierowych:
 • 180/80/225 do 500/180/390
 • papier
  PAPIER BIAŁY 100g/m2, PAPIER BRĄZOWY 90g/m2
 • *podane ceny są wartościami netto
pobierz cennik w pdf

Cennik
Torby papierowe bez nadruku
białe i brązowe

od 0,33 pln
za 1 sztukę

 • nakład: 250-12,000 sztuk
 • nadruk: nie dotyczy
 • wymiary toreb papierowych:
 • 180/80/225 do 500/180/390
 • papier
  PAPIER BIAŁY 100g/m2, PAPIER BRĄZOWY 90g/m2
 • *podane ceny są wartościami netto
pobierz cennik w pdf

Cennik
Torby papierowe market z nadrukiem
białe i brązowe

od 0,350 pln
za 1 sztukę

 • nakład: 500-16,000 sztuk
 • nadruk: 1 kolory na 1 stronie
 • wymiary toreb papierowych:
 • 200/65/305 do 200/65/305
 • tolerancja
  tolerancja gotowych rozmiarów +-3%
 • *podane ceny są wartościami netto
pobierz cennik w pdf

Cennik
Torby papierowe market bez nadruku
białe i brązowe

od 0,150 pln
za 1 sztukę

 • nakład: 500-16,000 sztuk
 • nadruk: nie dotyczy
 • wymiary toreb papierowych:
 • 200/65/305 do 200/65/305
 • tolerancja
  tolerancja gotowych rozmiarów +-3%
 • *podane ceny są wartościami netto
pobierz cennik w pdf

Cennik toreb papierowych z nadrukiem

W sekcji poniżej przedstawiamy cennik toreb papierowych z nadrukiem. Staramy się przedstawić i zaproponować Państwu możliwie jak najlepsze warunki dlatego dbamy żeby ceny toreb papierowacyh z nadrukiem były jak najbardziej dostosowane do Waszych wymagać. Nasze torby papierowe możemy wysłać do każdego miejsca w Polsce bez dodatkowych opłat! W cenie otrzymujecie również projekt nadruku na torbie papierowej całkowicie gratis. Gwarantujemy jedne z najlepszych cen toreb papierowych na rynku! Zapraszamy do zamówień!

emGRAF - najlepsze ceny toreb papierowych z nadrukiem! Sprawdź naszą ofertę i zamów swoje torby papierowe już dziś!

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego nakładu? Napisz do nas i poproś o wycenę indywidualną Twojego zamówienia!

torby papierowe z nadrukiem uchwyt skręcany

rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
250 szt.
nakład
500 szt.
nakład
750 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
5000 szt.
nakład
6000 szt.
nakład
12000 szt.
180 x 80 x 225 0,90 zł / 1 szt. 0,77 zł / 1 szt. 0,75 zł / 1 szt. 0,70 zł / 1 szt. 0,68 zł / 1 szt. 0,60 zł / 1 szt. 0,59 zł / 1 szt. 0,56 zł / 1 szt. 0,52 zł / 1 szt.
240 x 100 x 320 1,10 zł / 1 szt. 0,87 zł / 1 szt. 0,85 zł / 1 szt. 0,81 zł / 1 szt. 0,76 zł / 1 szt. 0,74 zł / 1 szt. 0,69 zł / 1 szt. 0,66 zł / 1 szt. 0,62 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
1500 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
3500 szt.
nakład
7000 szt.
305 x 170 x 340 1,42 zł / 1 szt. 1,32 zł / 1 szt. 1,10 zł / 1 szt. 0,94 zł / 1 szt. 0,91 zł / 1 szt. 0,88 zł / 1 szt. 0,84 zł / 1 szt. 0,82 zł / 1 szt. 0,77 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
400 szt.
nakład
800 szt.
nakład
1200 szt.
nakład
1600 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
6000 szt.
305 x 170 x 425 1,49 zł / 1 szt. 1,39 zł / 1 szt. 1,12 zł / 1 szt. 1,03 zł / 1 szt. 1,00 zł / 1 szt. 0,94 zł / 1 szt. 0,92 zł / 1 szt. 0,88 zł / 1 szt. 0,82 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
600 szt.
nakład
900 szt.
nakład
1200 szt.
nakład
1500 szt.
nakład
1800 szt.
nakład
3600 szt.
500 x 180 x 390 1,60 zł / 1 szt. 1,50 zł / 1 szt. 1,40 zł / 1 szt. 1,30 zł / 1 szt. 1,20 zł / 1 szt. 1,10 zł / 1 szt. 1,05 zł / 1 szt. 1,02 zł / 1 szt. 0,97 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

Cena obejmuje nadruk 1 koloru na jednej powierzchni. Kolor nadruku na torbie może być dowlony.

Termin realizacji to do 10 dni roboczych! Wszelkie zamówienia staramy się realizować z mozliwie jak najkrótszym czasie!

Wysokiej jakości torba papierowa z narukiem oferowana przez naszą firmę, produkowana jest z najwyższej jakości białego papieru.

jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru lub nakładu toreb papierowych z nadrukiem, prosimy o kontakt, chętnie prześlemy pełną ofertę!

Cennik toreb papierowych z nadrukiem
kolor biały UCHWYT SKRĘCANY

Najlepsza cena
toreb papierowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe białe uchwyt skręcany logo

torby papierowe z nadrukiem uchwyt skręcany

rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
250 szt.
nakład
500 szt.
nakład
750 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
5000 szt.
nakład
6000 szt.
nakład
12000 szt.
180 x 80 x 225 0,88 zł / 1 szt. 0,75 zł / 1 szt. 0,73 zł / 1 szt. 0,68 zł / 1 szt. 0,66 zł / 1 szt. 0,63 zł / 1 szt. 0,57 zł / 1 szt. 0,54 zł / 1 szt. 0,50 zł / 1 szt.
240 x 100 x 320 1,02 zł / 1 szt. 0,79 zł / 1 szt. 0,77 zł / 1 szt. 0,73 zł / 1 szt. 0,68 zł / 1 szt. 0,66 zł / 1 szt. 0,61 zł / 1 szt. 0,58 zł / 1 szt. 0,54 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
1500 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
3500 szt.
nakład
7000 szt.
305 x 170 x 340 1,33 zł / 1 szt. 1,24 zł / 1 szt. 1,01 zł / 1 szt. 0,85 zł / 1 szt. 0,82 zł / 1 szt. 0,79 zł / 1 szt. 0,74 zł / 1 szt. 0,73 zł / 1 szt. 0,69 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
400 szt.
nakład
800 szt.
nakład
1200 szt.
nakład
1600 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
6000 szt.
305 x 170 x 425 1,39 zł / 1 szt. 1,29 zł / 1 szt. 1,02 zł / 1 szt. 0,93 zł / 1 szt. 0,90 zł / 1 szt. 0,85 zł / 1 szt. 0,82 zł / 1 szt. 0,78 zł / 1 szt. 0,72 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
600 szt.
nakład
900 szt.
nakład
1200 szt.
nakład
1500 szt.
nakład
1800 szt.
nakład
3600 szt.
500 x 180 x 390 1,50 zł / 1 szt. 1,40 zł / 1 szt. 1,30 zł / 1 szt. 1,20 zł / 1 szt. 1,10 zł / 1 szt. 1,00 zł / 1 szt. 0,95 zł / 1 szt. 0,92 zł / 1 szt. 0,87 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

Cena obejmuje nadruk 1 koloru na jednej powierzchni. Kolor nadruku na torbie może być dowlony.

Termin realizacji to do 10 dni roboczych! Wszelkie zamówienia staramy się realizować z mozliwie jak najkrótszym czasie!

Wysokiej jakości torba papierowa z narukiem oferowana przez naszą firmę, produkowana jest z najwyższej jakości białego papieru.

jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru lub nakładu toreb papierowych z nadrukiem, prosimy o kontakt, chętnie prześlemy pełną ofertę!

Cennik toreb papierowych z nadrukiem
kolor brązowy UCHWYT SKRĘCANY

Najlepsza cena
toreb papierowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe białe uchwyt skręcany logo

torby papierowe bez nadruku uchwyt skręcany

rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
250 szt.
nakład
500 szt.
nakład
750 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
5000 szt.
nakład
6000 szt.
nakład
12000 szt.
180 x 80 x 225 0,46 zł / 1 szt. 0,43 zł / 1 szt. 0,42 zł / 1 szt. 0,41 zł / 1 szt. 0,40 zł / 1 szt. 0,39 zł / 1 szt. 0,38 zł / 1 szt. 0,36 zł / 1 szt. 0,35 zł / 1 szt.
240 x 100 x 320 0,54 zł / 1 szt. 0,52 zł / 1 szt. 0,51 zł / 1 szt. 0,49 zł / 1 szt. 0,48 zł / 1 szt. 0,46 zł / 1 szt. 0,45 zł / 1 szt. 0,44 zł / 1 szt. 0,43 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
1500 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
3500 szt.
nakład
7000 szt.
305 x 170 x 340 0,85 zł / 1 szt. 0,65 zł / 1 szt. 0,63 zł / 1 szt. 0,60 zł / 1 szt. 0,59 zł / 1 szt. 0,58 zł / 1 szt. 0,57 zł / 1 szt. 0,55 zł / 1 szt. 0,54 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
400 szt.
nakład
800 szt.
nakład
1200 szt.
nakład
1600 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
6000 szt.
305 x 170 x 425 0,90 zł / 1 szt. 0,70 zł / 1 szt. 0,68 zł / 1 szt. 0,66 zł / 1 szt. 0,65 zł / 1 szt. 0,64 zł / 1 szt. 0,62 zł / 1 szt. 0,60 zł / 1 szt. 0,59 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
600 szt.
nakład
900 szt.
nakład
1200 szt.
nakład
1500 szt.
nakład
1800 szt.
nakład
3600 szt.
500 x 180 x 390 0,99 zł / 1 szt. 0,78 zł / 1 szt. 0,77 zł / 1 szt. 0,76 zł / 1 szt. 0,75 zł / 1 szt. 0,73 zł / 1 szt. 0,71 zł / 1 szt. 0,68 zł / 1 szt. 0,67 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

Termin realizacji to do 10 dni roboczych! Wszelkie zamówienia staramy się realizować z mozliwie jak najkrótszym czasie!

Wysokiej jakości torba papierowa bez nadruku oferowana przez naszą firmę, produkowana jest z najwyższej jakości białego papieru.

jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru lub nakładu toreb papierowych bez nadruku, prosimy o kontakt, chętnie prześlemy pełną ofertę!

Cennik toreb papierowych bez nadruku
kolor biały UCHWYT SKRĘCANY

Najlepsza cena
toreb papierowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe białe uchwyt skręcany logo

torby papierowe bez nadruku uchwyt skręcany

rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
250 szt.
nakład
500 szt.
nakład
750 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
5000 szt.
nakład
6000 szt.
nakład
12000 szt.
180 x 80 x 225 0,44 zł / 1 szt. 0,41 zł / 1 szt. 0,40 zł / 1 szt. 0,39 zł / 1 szt. 0,38 zł / 1 szt. 0,37 zł / 1 szt. 0,36 zł / 1 szt. 0,34 zł / 1 szt. 0,33 zł / 1 szt.
240 x 100 x 320 0,46 zł / 1 szt. 0,44 zł / 1 szt. 0,43 zł / 1 szt. 0,41 zł / 1 szt. 0,40 zł / 1 szt. 0,38 zł / 1 szt. 0,37 zł / 1 szt. 0,36 zł / 1 szt. 0,35 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
1500 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
3500 szt.
nakład
7000 szt.
305 x 170 x 340 0,76 zł / 1 szt. 0,56 zł / 1 szt. 0,54 zł / 1 szt. 0,51 zł / 1 szt. 0,50 zł / 1 szt. 0,49 zł / 1 szt. 0,48 zł / 1 szt. 0,47 zł / 1 szt. 0,56 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
400 szt.
nakład
800 szt.
nakład
1200 szt.
nakład
1600 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
6000 szt.
305 x 170 x 425 0,81 zł / 1 szt. 0,61 zł / 1 szt. 0,59 zł / 1 szt. 0,57 zł / 1 szt. 0,56 zł / 1 szt. 0,55 zł / 1 szt. 0,53 zł / 1 szt. 0,51 zł / 1 szt. 0,50 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
600 szt.
nakład
900 szt.
nakład
1200 szt.
nakład
1500 szt.
nakład
1800 szt.
nakład
3600 szt.
500 x 180 x 390 0,89 zł / 1 szt. 0,68 zł / 1 szt. 0,67 zł / 1 szt. 0,66 zł / 1 szt. 0,65 zł / 1 szt. 0,63 zł / 1 szt. 0,61 zł / 1 szt. 0,58 zł / 1 szt. 0,57 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

Termin realizacji to do 10 dni roboczych! Wszelkie zamówienia staramy się realizować z mozliwie jak najkrótszym czasie!

Wysokiej jakości torba papierowa bez nadruku oferowana przez naszą firmę, produkowana jest z najwyższej jakości białego papieru.

jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru lub nakładu toreb papierowych bez nadruku, prosimy o kontakt, chętnie prześlemy pełną ofertę!

Cennik toreb papierowych bez nadruku
kolor brązowy UCHWYT SKRĘCANY

Najlepsza cena
toreb papierowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe białe uchwyt skręcany logo

torby papierowe fałdowe bez nadruku

rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
1000 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
3000 szt.
nakład
4000 szt.
nakład
5000 szt.
nakład
6000 szt.
nakład
7000 szt.
nakład
8000 szt.
nakład
9000 szt.
180 x 60 x 370 0,100 zł / 1 szt. 0,095 zł / 1 szt. 0,090 zł / 1 szt. 0,085 zł / 1 szt. 0,080 zł / 1 szt. 0,075 zł / 1 szt. 0,070 zł / 1 szt. 0,065 zł / 1 szt. 0,060 zł / 1 szt.
rozmiar
szer/ bok/ wys
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
nakład
1500 szt.
nakład
2000 szt.
nakład
2500 szt.
nakład
3500 szt.
nakład
4000 szt.
nakład
4500 szt.
nakład
5000 szt.
295 x 95 x 530 0,250 zł / 1 szt. 0,245 zł / 1 szt. 0,240 zł / 1 szt. 0,235 zł / 1 szt. 0,230 zł / 1 szt. 0,225 zł / 1 szt. 0,220 zł / 1 szt. 0,210 zł / 1 szt. 0,205 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

Termin realizacji to do 10 dni roboczych! Wszelkie zamówienia staramy się realizować z mozliwie jak najkrótszym czasie!

Wysokiej jakości torba papierowa fałodwa bez nadruku oferowana przez naszą firmę, produkowana jest z najwyższej jakości białego papieru.

jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru lub nakładu toreb papierowych fałdowych bez nadruku, prosimy o kontakt, chętnie prześlemy pełną ofertę!

Cennik toreb papierowych fałodwych
bez nadruku KOLOR BRĄZOWY

Najlepsza cena
toreb papierowych fałdowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe białe uchwyt skręcany logo

Torby EKO papierowe

Od 15 czerwca wprowadzamy do naszej oferty torby papierowe z uchwytem płaskim wykonane w 100% z papieru ekologicznego w kolorze brązowym.

Nasze torby papierowe są produkowane w 100% z recyklingu. Dzięki czemu dodatkowo dbamy o środowisko i chronimy lasy przed nadmiernym wycinaniem. Papier posiada atest dla kontakt z żywnością, torby te idealnie nadają się do sklepów spożywczych, gastronomii, hipermarketów, sklepów odzieżowych i wielu innych branż. Atrakcyjna cena połączona z wysoką jakością i wytrzymałością są głównymi zaletami naszych toreb papierowych.

Torby z PAPIERU EKOLOGICZNEGO z uchwytem płaskim sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom a dzięki nadrukowi firmowemu zapewnią tanią i skuteczną reklamę.

NADRUK WYKONUJEMY METODĄ SITODRUKU JUŻ OD NAKŁADU 100 SZT.

zobacz specyfikacjęzobacz cennikzobacz portfoliozobacz prezentacje

Torby papierowe z nadrukiem uchwyt płaski

Nasze ekologiczne torby papierowe z uchwytem płaskim doskonale nadają się do transportu żywności oraz innych przedmiotów. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość produktu finalnego.

Produkujemy z użyciem bardzo wytrzymałego papieru oraz stosujemy wysokiej jakości nadruki na torbach papierowych. U nas otrzymasz - darmowy projekt i darmową wysyłkę!

Charakterystyka toreb papierowych z uchwytem płaskim:
 • uchwyt płaski wklejony do środka torby jest wzmocniony specjalną podwójną wklejką
 • przestronne dno toreb papierowych zapewnia dogodne umieszczanie pojemników
 • papier ze wzmocnioną strukturą zapewnia wytrzymałość toreb papierowych z nadrukiem
 • posiadamy atest PZH, który umożliwia kontakt z żywnością
zobacz specyfikacjęzobacz cennikzobacz portfoliozobacz prezentacje

Torby papierowe CATERINGOWE

Nasze torby papierowe z szerokim dnem do pakowania posiłków na wynos, są bardzo popularne w branży gastronomicznej. Znajdą zastosowanie w cateringu, cukierni, piekarni i garmażerii. Idealnie nadadzą się do pakowania menu boxów, pudełek z ciastami, pojemników z ciepłymi posiłkami, kubków z gorącymi napojami i wielu innych.

Torby papierowe są bardzo mocne i wytrzymałe, posiadają uchwyt papierowy płaski solidnie wklejony i wzmocniony potrafią utrzymać nawet około 8 kilogramów.

Torby posiadają atest potwierdzający przystosowanie torby do kontaktu z żywnością

Na naszych torbach oferujemy możliwość wykonania nadruków które w skuteczny sposób zareklamują twoją działalność.

zobacz specyfikacjęzobacz cennikzobacz portfoliozobacz prezentacje

Torby papierowe FAŁDOWE

Torebki fałdowe z papieru kraft przeznaczone są najczęściej do pakowania pieczywa i drobnych artykułów, ale znajdą też zastosowanie w aptekach do pakowania leków, w sklepach ze zdrową żywnością np. do pakowania ziół a także w sklepach odzieżowych do pakowania akcesoriów, koszulek, swetrów i bluzek.

Torebki takie to bardzo ekonomiczne rozwiązanie a jeżeli dodamy na nich firmowy nadruk staną idealną i tanią formą reklamy.

Przykładamy ogromną wagę do ekologii i ochrony naszej planety, wszystkie nasze torby są przyjazne środowisku, nadają się do powtórnego przetworzenia. Nadruki na naszych torbach nie zawierają szkodliwych chemicznych związków i posiadają atest do kontaktu z żywnością.

TORBY papierowe fałdowe w najlepszej cenie tylko w naszej firmie!

zobacz specyfikacjęzobacz cennikzobacz portfoliozobacz prezentacje

Cennik toreb papierowych z nadrukiem

torby papierowe z nadrukiem EKO

rozmiar
szer/bok/wys
kolor
papieru
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
220 x 110 x 280 EKO
brąz
0,95 zł / 1 szt. 0,80 zł / 1 szt. 0,75 zł / 1 szt. 0,58 zł / 1 szt. 0,47 zł / 1 szt.
260 x 140 x 290 EKO
brąz
1,00 zł / 1 szt. 0,85 zł / 1 szt. 0,80 zł / 1 szt. 0,60 zł / 1 szt. 0,50 zł / 1 szt.
320 x 170 x 420 EKO
brąz
1,10 zł / 1 szt. 1,05 zł / 1 szt. 0,90 zł / 1 szt. 0,85 zł / 1 szt. 0,70 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

NADRUK 1 KOLOR 1 STRONA NA TORBACH PAPIEROWYCH EKO KOLOR NADRUKU DOWOLNY.

Za nadruk na drugiej stronie torby bawełnianej lub nadruk kolejnego koloru na pierwszej stronie* należy doliczyć:

nakład 100 szt. plus 0,55 zł netto do 1 szt.

nakład 200 szt. plus 0,50 zł netto do 1 szt.

nakład 300 szt. plus 0,45 zł netto do 1 szt.

nakład 500 szt. plus 0,40 zł netto do 1 szt

nakład 1000 szt. plus 0,35 zł netto do 1 szt

Cennik toreb papierowych
EKO

Najlepsza cena
toreb papierowych EKO
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe z nadrukiem uchwyt skręcany

rozmiar
szer/bok/wys
kolor nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
180 x 80 x 225 biały 1,19 zł / 1 szt. 1,06 zł / 1 szt. 0,96 zł / 1 szt. 0,85 zł / 1 szt. 0,70 zł / 1 szt.
240 x 100 x 320 biały 1,30 zł / 1 szt. 1,17 zł / 1 szt. 1,07 zł / 1 szt. 0,96 zł / 1 szt. 0,81 zł / 1 szt.
240 x 100 x 360 biały 1,33 zł / 1 szt. 1,10 zł / 1 szt. 1,12 zł / 1 szt. 0,91 zł / 1 szt. 0,84 zł / 1 szt.
305 x 170 x 340 biały 1,41 zł / 1 szt. 1,28 zł / 1 szt. 1,18 zł / 1 szt. 1,12 zł / 1 szt. 0,94 zł / 1 szt.
325 x 170 x 390 biały 1,36 zł / 1 szt. 1,23 zł / 1 szt. 1,18 zł / 1 szt. 1,13 zł / 1 szt. 0,89 zł / 1 szt.
305 x 170 x 445 biały 1,48 zł / 1 szt. 1,35 zł / 1 szt. 1,25 zł / 1 szt. 1,19 zł / 1 szt. 1,01 zł / 1 szt.
400 x 180 x 390 biały 1,52 zł / 1 szt. 1,39 zł / 1 szt. 1,29 zł / 1 szt. 1,23 zł / 1 szt. 1,07 zł / 1 szt.
500 x 180 x 390 biały 1,56 zł / 1 szt. 1,43 zł / 1 szt. 1,35 zł / 1 szt. 1,26 zł / 1 szt. 1,13 zł / 1 szt.
360 x 330 x 320 biały 2,14 zł / 1 szt. 2,01 zł / 1 szt. 1,91 zł / 1 szt. 1,85 zł / 1 szt. 1,71 zł / 1 szt.
340 x 200 x 350 biały 1,38 zł / 1 szt. 1,25 zł / 1 szt. 1,15 zł / 1 szt. 1,09 zł / 1 szt. 0,93 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

Cena obejmuje nadruk 1 koloru na jednej powierzchni. Kolor nadruku na torbie może być dowlony.

Termin realizacji to tylko 7 dni roboczych!

Wysokiej jakości torba papierowa z narukiem oferowana przez naszą firmę, produkowana jest z najwyższej jakości białego papieru.

jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru lub nakładu toreb papierowych z nadrukiem, prosimy o kontakt, chętnie prześlemy pełną ofertę!

Cennik toreb papierowych z nadrukiem
kolor biały UCHWYT SKRĘCANY

Najlepsza cena
toreb papierowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe białe uchwyt skręcany logo

torby papierowe z nadrukiem uchwyt skręcany

rozmiar
szer/bok/wys
kolor nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
180 x 80 x 225 brąz 1,19 zł / 1 szt. 1,06 zł / 1 szt. 0,96 zł / 1 szt. 0,85 zł / 1 szt. 0,70 zł / 1 szt.
240 x 100 x 320 brąz 1,22 zł / 1 szt. 1,09 zł / 1 szt. 1,01 zł / 1 szt. 0,88 zł / 1 szt. 0,73 zł / 1 szt.
240 x 100 x 360 brąz 1,24 zł / 1 szt. 1,09 zł / 1 szt. 1,01 zł / 1 szt. 0,90 zł / 1 szt. 0,75 zł / 1 szt.
305 x 170 x 340 brąz 1,32 zł / 1 szt. 1,19 zł / 1 szt. 1,09 zł / 1 szt. 1,03 zł / 1 szt. 0,85 zł / 1 szt.
325 x 170 x 390 brąz 1,31 zł / 1 szt. 1,18 zł / 1 szt. 1,13 zł / 1 szt. 1,12 zł / 1 szt. 0,84 zł / 1 szt.
305 x 170 x 390 brąz 1,38 zł / 1 szt. 1,25 zł / 1 szt. 1,15 zł / 1 szt. 1,09 zł / 1 szt. 0,91 zł / 1 szt.
400 x 180 x 390 brąz 1,93 zł / 1 szt. 1,26 zł / 1 szt. 1,18 zł / 1 szt. 1,10 zł / 1 szt. 0,94 zł / 1 szt.
500 x 180 x 390 brąz 1,46 zł / 1 szt. 1,33 zł / 1 szt. 1,25 zł / 1 szt. 1,17 zł / 1 szt. 1,03 zł / 1 szt.
360 x 330 x 320 brąz 1,91 zł / 1 szt. 1,78 zł / 1 szt. 1,68 zł / 1 szt. 1,62 zł / 1 szt. 1,49 zł / 1 szt.
340 x 200 x 350 brąz 1,32 zł / 1 szt. 1,20 zł / 1 szt. 1,12 zł / 1 szt. 1,04 zł / 1 szt. 0,88 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

Cena obejmuje nadruk 1 koloru na jednej powierzchni. Kolor nadruku na torbie może być dowlony.

Termin realizacji to tylko 7 dni roboczych!

Wysokiej jakości torba papierowa z narukiem oferowana przez naszą firmę, produkowana jest z najwyższej jakości białego papieru.

jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru lub nakładu toreb papierowych z nadrukiem, prosimy o kontakt, chętnie prześlemy pełną ofertę!

Cennik toreb papierowych z nadrukiem
kolor brązowy UCHWYT SKRĘCANY

Najlepsza cena
toreb papierowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe białe uchwyt skręcany logo

torby papierowe z nadrukiem uchwyt płaski

rozmiar
szer/bok/wys
kolor nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
180 x 85 x 230 biały 1,00 zł / 1 szt. 0,88 zł / 1 szt. 0,75 zł / 1 szt. 0,65 zł / 1 szt. 0,50 zł / 1 szt.
260 x 140 x 300 biały 1,14 zł / 1 szt. 1,01 zł / 1 szt. 0,91 zł / 1 szt. 0,78 zł / 1 szt. 0,65 zł / 1 szt.
260 x 165 x 330 biały 1,28 zł / 1 szt. 1,09 zł / 1 szt. 0,99 zł / 1 szt. 0,86 zł / 1 szt. 0,73 zł / 1 szt.
320 x 200 x 270 biały 1,24 zł / 1 szt. 1,11 zł / 1 szt. 1,01 zł / 1 szt. 0,83 zł / 1 szt. 0,76 zł / 1 szt.
320 x 160 x 430 biały 1,38 zł / 1 szt. 1,25 zł / 1 szt. 1,15 zł / 1 szt. 1,07 zł / 1 szt. 0,93 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

Cena obejmuje nadruk 1 koloru na jednej powierzchni. Kolor nadruku na torbie może być dowlony.

Termin realizacji to tylko 7 dni roboczych!

Wysokiej jakości torba papierowa z narukiem oferowana przez naszą firmę, produkowana jest z najwyższej jakości białego papieru.

jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru lub nakładu toreb papierowych z nadrukiem, prosimy o kontakt, chętnie prześlemy pełną ofertę!

Cennik toreb papierowych z nadrukiem
kolor biały UCHWYT PŁASKI

Najlepsza cena
toreb papierowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe z nadrukiem uchwyt płaski

rozmiar
szer/bok/wys
kolor nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
180 x 85 x 230 brąz 1,00 zł / 1 szt. 0,88 zł / 1 szt. 0,75 zł / 1 szt. 0,65 zł / 1 szt. 0,50 zł / 1 szt.
260 x 140 x 300 brąz 1,08 zł / 1 szt. 0,95 zł / 1 szt. 0,85 zł / 1 szt. 0,71 zł / 1 szt. 0,59 zł / 1 szt.
260 x 165 x 330 brąz 1,17 zł / 1 szt. 1,04 zł / 1 szt. 0,94 zł / 1 szt. 0,81 zł / 1 szt. 0,68 zł / 1 szt.
320 x 200 x 250 brąz 1,21 zł / 1 szt. 1,08 zł / 1 szt. 1,98 zł / 1 szt. 0,90 zł / 1 szt. 0,73 zł / 1 szt.
320 x 160 x 430 brąz 1,32 zł / 1 szt. 1,19 zł / 1 szt. 1,09 zł / 1 szt. 1,00 zł / 1 szt. 0,87 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

Cena obejmuje nadruk 1 koloru na jednej powierzchni. Kolor nadruku na torbie może być dowlony.

Termin realizacji to tylko 7 dni roboczych!

Wysokiej jakości torba papierowa z narukiem oferowana przez naszą firmę, produkowana jest z najwyższej jakości białego papieru.

jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru lub nakładu toreb papierowych z nadrukiem, prosimy o kontakt, chętnie prześlemy pełną ofertę!

Cennik toreb papierowych z nadrukiem
kolor brązowy UCHWYT PŁASKI

Najlepsza cena
toreb papierowych
na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe z nadrukiem FAŁDOWA Z PAPIERU EKOLOGICZNEGO

rozmiar
szer/bok/wys
kolor
papieru
nakład
100 szt.
nakład
200 szt.
nakład
300 szt.
nakład
500 szt.
nakład
1000 szt.
180 x 60 x 370 EKO
brąz
0,60 zł / 1 szt. 0,49 zł / 1 szt. 0,44 zł / 1 szt. 0,32 zł / 1 szt. 0,24 zł / 1 szt.

*podane ceny są wartościami netto.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!! DOSTAWA I PROJEKTY ZAWSZE GRATIS!!!

NADRUK 1 KOLOR 1 STRONA NA TORBACH PAPIEROWYCH FAŁDOWYCH EKO KOLOR NADRUKU DOWOLNY.

WKRÓTCE NOWE ROZMIARY!

Cennik toreb papierowych
EKO

Najlepsza cena
toreb papierowych
FAŁDOWYCH EKO

na rynku!

Pobierz cennik w pdf

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

torby papierowe z nadrukiem
najwyższa jakość
najlepsza cena
projekty gratis
dostawa gratis
 • Najwyższej jakości torby papierowe to wręcz perfekcyjny nośnik reklamy Waszego biznesu, ta reklama się opłaca!
 • Wypróbuj najlepsze torby papierowe z nadrukiem i zdecyduj się wybrać najwyższą jakość toreb papierowych!
 • Nasza firma to doświadczony producent toreb papierowych - to daje Wam gwarancje rzetelności wykonania.
 • Zamów torebki papierowe z nadrukiem w firmie emGRAF - zawsze najniższe ceny i dopasowane nakłady.
 • Nadruk na torbach papierowych wykonujemy nowoczesną i niezawodną metodą fleksograficzną!
 • Torby papierowe z logo wykonamy dla ciebie ekspresowo - czas od zamówienia do otrzymania toreb to tylko 7 dni!