Woreczki HDPE z nadrukiem emGRAF!

Jednorazowe opakowania foliowe, torebki / woreczki HDPE, już przy małej grubości mają dużą wytrzymałość. Wykonujemy je w każdej grubości i rozmiarze. Z zakładkami bocznymi lub bez zakładek z nadrukiem do 4 kolorów. Worki foliowe HDPE to jednorazowe woreczki z cienkiej folii szeroko spotykane w sklepach i supermarketach.
Nasze jednorazowe worki HDPE są bardzo mocne i wytrzymałe.
Doskonale nadają się do pakowania artykułów spożywczych szczególnie w branży piekarniczej ( chleby i inne pieczywo ).

Produkowane przez naszą firmę woreczki foliowe HDPE są najwyższej jakości, dostępne w wielu rozmiarach i grubościach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

Zajmujemy się kompleksowa obsługą zamówień, od przygotowania o projektu graficznego po dostawę gotowych woreczków z nadrukiem klienta. Wykonujemy projekty według zaleceń Inspekcji Handlowej.

Woreczki HDPE z nadrukiem - specyfikacja

Woreczek HDPE posiada zgrzew dolny, górna część pozostaje otwarta, może mieć zakładki boczne dzięki którym zapakowane artykuły lepiej się układają.

Kolory folii to biały albo bezbarwny.

Nadruk wykonujemy metodą fleksograficzną wg wzorników Pantone, do 4 kolorów jednostronnie. Minimalny nakład to 20,000 szt., termin realizacji to 14 dni. Dostawa zawsze gratis w 1 miejsce na terenie Polski.

Wymiary woreczków HDPE jakie możemy wykonać to:
  • szerokości od 14 do 34 cm
  • wysokość od 33 do 70 cm
  • grubość od 8 do 30 mikronów

Jeżeli masz pytania odnośnie woreczków HDPE z nadrukiem? Skontaktuj się z emGRAF!

+48 790 226 258 emgraf@emgraf.pl
woreczki HDPE z nadrukiem emGRAF
najwyższa jakość
najlepsza cena
projekty gratis
dostawa gratis