Foliopaki biodegradowalne emGRAF

Foliopaki biodegradowalne z firmy emGRAF można z powodzeniem wykorzystywać do każdego rodzaju przesyłki, celem dodatkowego zabezpieczenia ale sprawdzi się także wyśmienicie jako samodzielne opakowanie wysyłkowe. Naszym foliopakiem ekologicznym wyślesz różnego rodzaju ubrania, pościel, książki lub inny produkt który masz w swoim asortymencie. Foliopaki z recyklingu to doskonałe i ekologiczne rozwiązanie dla Twoich przesyłek.

#foliopaki kompostowalne #foliopaki biodegradowalne #foliopaki ekologiczne

Foliopaki Ekologiczne

Nasze kompostowalne FOLIOPAKI wytwarzane są z surowców pochodzenia naturalnego (skrobia kukurydziana), które w odpowiednich warunkach ulegają pełnemu rozkładowi i stają neutralne dla środowiska. Jest to najbardziej ekologiczny wariant opakowań dostępny w tej chwili na rynku. Ważną cechą jest ogromna elastyczność takiego materiału która zwiększa wytrzymałość na rozerwanie. Taki foliopak ekologiczny nie zawiera w swoim składzie tworzyw sztucznych i jest w pełni neutralny dla naszego ekosystemu. Należy pamiętać, że opakowania kompostowalne należy przechowywać w suchych i zacienionych pomieszczeniach.

CERTYFIKAT foliopaków bio

Wszystkie foliopaki bio wykonujemy zgodnie z posiadanymi certyfikatami kompostowalności OK Compost wydanymi przez TÜV Austria.

PROCES ROZKŁADU foliopaków eko

Foliopaki kompostowalne INDUSTRIAL ulegną całkowitemu rozkładowi wtedy gdy zostaną spełnione warunki w postaci odpowiedniej temperatury, wilgotności i mikroorganizmów, których gleba i woda nie zapewnią. Warunki takie występują w firmach komunalnych które dysponują kompostownikami przemysłowymi.

Dowiedz się więcej o tej torbie BIO

Foliopaki biodegradowalne oferowane przez emGRAF

Doskonałe foliopaki z recyklingu

Foliopaki z recyklingu są zdecydowanie wyborem dla miłośników ekologicznego stylu życia - ecolife. Foliopaki kompostowalne z nadrukiem nie ani grama zawierają plastiku powstającego w wyniku reakcji polimeryzacji ropy naftowej. Foliopaki kompostowalne wykonane są z biodegradowalnej folii z przetwarzalnej skrobi kukurydzianej. Idealnie nadają się do kompostowania. Nasze foliopaki bio są również bardzo lekkie i dzięki temu na minimalizują negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Firma emGRAF oferuje foliopaki kompostowalne z nadrukiem w kolorze białym z nadrukiem, tzw. foliopak ekologiczny - kompostowalny, biodegradowalny, wyprodukowany ze skrobi, z bezpieczną taśmą klejącą, która gwarantuje zabezpieczoną wysyłkę towaru, foliopaki ekologiczne chronią także przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i tym dodatkowo zabezpieczają przesyłkę.

Foliopaki BIO są w 100% kompostowalne. Materiał z jakiego są wykonane foliopaki eko wykonany jest w procesie przetworzenia skrobii i kompostowany ulega rozpadowi na biomasę, wodę oraz Co2.

Foliopaki kompostowalne wytworzone są z biodegradowalnej żywicy na bazie skrobi roślinnej. Ten materiał idealnie sprawdza się również jako dodatkowa warstwa chroniąca Twoją przesyłkę przed warunkami atmosferycznymi.

Foliopaki ekologiczne filmy z prezentacją