tło pod sekcją toreb papierowych z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem - nowoczesny sposób na reklamę Twojej firmy!

Oferowane przez firmę emGRAF torby papierowe idealnie sprawdzają się jako eleganckie opakowanie dla firm z wielu branż. Z powodzeniem wykorzystywane są np. na różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach, jak i również prezentacjach. Z powodzeniem możesz dzięki nim wyeksponować swoje materiały reklamowe, promocyjne czy dydaktyczne. Ponadto nasze torby papierowe z nadrukiem cieszą się również ogromnym zainteresowaniem wśród różnych firm zajmujących się cateringiem.

Jako doświadczony producent toreb papierowych wiemy że podnoszą one prestiż firm oraz dodatkowo sprawdzają się jako alternatywny nośnik reklamy każdej działaności. Wyprzedź konkurencję zamów torbę papierową z logo już dziś!

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają produkowane przez naszą firmę torby papierowe z nadrukiem, napisz do nas, z przyjemnością wyślemy Ci próbki naszych toreb papierowych całkowicie GRATIS!

Torby papierowe uchwyt skręcany

Oferujemy bardzo wytrzymałe i ekologiczne torby papierowe z nadrukiem z uchwytem skęcanym. Na torbach wykonujemy nadruki metodą sitodrukową i fleksograficzną co gwarantuje najwyższą jakość!

Pracujemy tylko na najwyższej jakości, ekologicznym papierze. Gwarantujemy przyjazne ceny, zapytaj o wycenę! Oferujemy również darmowy projekt nadruku na torbę papierową oraz darmową wysyłkę!

Charakterystyka toreb papierowych z uchwytem skecanym:
  • uchwyt przyklejony do środka torby papierowej oraz wzmocniony podwójną wklejką
  • duże dno toreb papierowych pozwala na umieszczenie różnej wielkości pojemników
  • papier użyty w trakcie produkcji toreb papierowych posiada wzmocnioną strukturę
  • nasze produkty posiadają atest PZH czyli nadają się do transportowania żywności

Torby papierowe z nadrukiem uchwyt płaski

Nasze ekologiczne torby papierowe z uchwytem płaskim doskonale nadają się do transportu żywności oraz innych przedmiotów. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość produktu finalnego.

Produkujemy z użyciem bardzo wytrzymałego papieru oraz stosujemy wysokiej jakości nadruki na torbach papierowych. U nas otrzymasz - darmowy projekt i darmową wysyłkę!

Charakterystyka toreb papierowych z uchwytem płaskim:
  • uchwyt płaski wklejony do środka torby jest wzmocniony specjalną podwójną wklejką
  • przestronne dno toreb papierowych zapewnia dogodne umieszczanie pojemników
  • papier ze wzmocnioną strukturą zapewnia wytrzymałość toreb papierowych z nadrukiem
  • posiadamy atest PZH, który umożliwia kontakt z żywnością

Masz pytania odnośnie ekologicznych toreb papierowych? Skontaktuj się z nami!

+48 790 226 258 emgraf@emgraf.pl

Torby Papierowe z nadrukiem - dlaczego warto je zamówić w firmie emGRAF?

Doświadczony producent toreb papierowych

Działamy nieprzerwanie już od wielu lat. Wykonujemy torby papierowe z nadrukiem dla firm oraz klientów indywidualnych. Nasz doświadczony zespół gwarantuje jakość o terminowość zamówień.

Torby Papierowe z nadrukiem w najnowszej technologii

Posiadamy własną linię produkcyjną, dzięki której nasze torby papierowe z nadrukiem możemy oferować w bardzo przyjaznej cenie. Z pewnością sprostamy każdemu, nawet najtrudniejszemu zleceniu i wyprodukujemy wysokiej jakości produkt. Stawiamy również na elastyczność i dostosowanie do potrzeb klientów. Nie czekaj - sprawdź nas!

Torby Papierowe - najlepsze ceny i jakość!

Przy długotrwałej współpracy oferujemy korzystne rabaty dla naszych partnerów. Podjeliśmy współpracę z najlepszymi dostawcami materiałów i gwarantujemy wysoką jakość naszych toreb reklamowych z nadrukiem!

Szybka dostawa toreb papierowych

Zawsze staramy się dostarczyć zamówienie w najszybszym możliwym czasie. Możesz być pewien że torby papierowe dotrą do Twojej firmy na czas!

Torby Papierowe z nadrukiem nowe możliwości reklamy!

Większość firm która jest dystrybutorem różnego rodzaju produktów - prędzej czy później musi zmierzyć się z problemem wyboru właściwych opakowań dla oferowanych przez siebie towarów. Zazwyczaj wybór pada na najzwyklejsze, plastikowe torby. Jest to najprostsza droga w mniemaniu większości firm. Niestety jest zarazem również katastrofalna dla kondycji naszego środowiska ze względu na to że plastik zalega na większości wysypisk dlatego że jego rozkład trwa przez setki lat.

Od kilku lat obesrwujemy tendencje i zauważamy że firmy chcą być innowacyjnym i zwracają uwagę na środowisko naturalne i coraz częściej stawiają na rozwiązania ekologiczne. Wiemy że opakowania różnych produktów mogą być wolne od plastiku, a ich miejsce może zająć produkt ekologiczny – torby papierowe nadrukiem.

Jeżeli zatem zależy Wam na pozytywnym odbiorze wśród klientów, zachęcamy wprowadzenia nowej i innowacyjnej strategii marketingowej oraz do zainwestowania w ekologiczne nośniki reklamy, które dodatkowo będą łączyły w sobie zarazem aspekt funkcjonalny i informacyjny. Torby papierowe z nadrukiem to idealne rozwiązanie da Waszej firmy! Nasze torby papierowe produkowane są z najwyższej jakości papieru a co najważniejsze prezentują się bardzo estetycznie. Dodatkowo charakteryzują się dużą trwałością często dużo trwalsze od toreb plastikowych. Nasze torby papierowe z nadrukiem mogą być z powodzeniem wykorzystywane wielokrotnie i po pewnym czasie eksploatacji nie widać na nich śladów zużycia.

Nasze torby papierowe po złożeniu zajmują niewiele miejsca z powodzeniem możemy nosić je również przy sobie i wykorzystać w razie potrzeby, używać wielokrotnie a co za tym idzie mieć realny wpływ na ochronę środowiska, to wszystko dzięki ekologicznym torbom reklmaowych od firmy emGRAF.

Torby Papierowe z nadrukiem - dodatkowe informacje

Precyzja wykonania toreb papierowych

Dbamy o każdy szczegół zarówno na etapie zamówienia poprzez produkcję do wysyłki finalnego produktu do klienta. Nam możesz zaufać!

Torby papierowe z logo twojej firmy

Wyróznij się na tle konkurencji i bądź oryginalny! Dzięki nam otrzymasz indywidualnie przygotowane torby papierowe z logo twojej firmy.

Nakłady przystosowane do twojego zapotrzebowania

Staramy się być elastyczni, oczywiście posiadamy szczegółowe cenniki ale jeżeli nie znajdziesz oferty, która Ci odpowiada, skontaktuj się z nami!

torby papierowe z nadrukiem
najwyższa jakość
najlepsza cena
projekty gratis
dostawa gratis