Koperty Kurierskie

Foliopaki są tańszą alternatywą niż koperty bąbelkowe.

Foliopaki kurierskie jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są do transportu towarów przez firmy kurierskie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów do produkcji są one niezwykle wytrzymałe i odporne na czynniki fizyczne takie jak deszcz, mróz czy upał, a naniesione na nie grafiki są niezwykle trwałe. Wybierz koperty kurierskie najnowszej generacji!

Produkt służy do:
  • pakowania i wysyłki towarów
  • jest bardzo odporny na rozerwanie

W naszej ofercie posiadamy klasyczne foliopaki kurierskie oraz foliopaki typu MARKET z dodatkowym uchwytem, znacznie ułatwiającym ich przenoszenie!

Zapytaj o Produkt

Koperty kurierskie jakość emGRAF

Koperty kurierskie zawsze wykonywane są z najwyższej jakości z folii wielowarstwowej - charakteryzuje się ona dużą odpornością na uszkodzenia, w tym wszelkie przebicia czy rozdarcia. Nasze koperty kurierskie z nadrukiem to markowy produkt skierowany do firm jak - sklepy internetowe lub inne podmioty zajmujące się sprzedażą wysyłkową, często również podejmujemy współpracę z przedsiębiorcami z branży transportowej, spedycyjnej lub logistycznej. Nasze koperty kurierskie z nadrukiem Idealnie sprawdzają się w każdej sytuacji i odpowiednio chronią przesyłkę.

Przystosowujemy parametry naszych kopert kurierskich do potrzeb naszych klientów - dotyczy to zarówno nadruków jak i właściwości produktu! Dla nas liczy się satysfakcja klienta!

Koperty kurierskie z nadrukiem - charakterystyka produktu

Rozmiar Kopert
1

Możemy dostarczyć koperty kurierskie każdych rozmiarów - dzięki temu na pewno otrzymasz produkt spełniający dokładnie Twoje wymagania!

Materiał kopert kurierskich
2

Oferujemy koperty kurierskie z nadrukiem w wybranej grubości i wybranym kolorze lub transparentne. Zapytaj nas o szczegóły!

Nadruk fleksograficzny
3

Oferujemy najwyższą jakość nadruku do 8 kolorów lub full-color. U nas otrzymasz indywidualnie zaprojektowany nadruk gratis!

Specjalne właściwości naszych kopert
4

Wszystkie nasze koperty kurierskie są zabezpieczone przed niepowołanym otwarciem dzięki specjalnemu paskowi klejącemu.

najwyższa jakość
najlepsza cena
projekty gratis
dostawa gratis