inne zastsowania reklamówek

Reklamówka tylko na zakupy? Poznaj inne zastosowania siatki foliowej.

Reklamówki foliowe to coś, co na pewno każdy z nas posiada w swoim domu. Małe, z grubszymi uchwytami, z dogrzewanymi rączkami, głębsze… zawsze się przydają. Nie wyobrażasz sobie chyba sytuacji, w której miałbyś pójść do sklepu i nie mieć do czego zapakować zrobionych zakupów. Sprawdź kiedy jeszcze przydać się może torba foliowa.

#1 Pakowanie

Siatki foliowe idealnie sprawdzają się podczas wyjazdów, ponieważ możemy w nie zapakować ubrania, buty czy dodatki i spokojnie włożyć do walizki mając pewność, że nie wymieszają się one ze sobą. Ponadto zabezpieczą one również kosmetyki przed ewentualnym rozlaniem się i ubrudzeniem zawartości walizki.

#2 Segregacja odpadów

Aktualne przepisy prawne obligują większość ludzi do segregowania swoich odpadów. W taki właśnie sposób należy pamiętać o tym, że zużyte opakowania kartonowe wrzucamy do innego pojemnika niż zgniecione, plastikowe butelki. W tym celu bardzo przydatne okazać się mogą torby foliowe, w które możemy osobno wszystko zapakować.

#3 Przeprowadzka

Podczas przeprowadzki pewne jest to, że musicie zaopatrzyć się w wiele materiałów pakowniczych – zaczynając od kartonów różnej wielkości, poprzez folię bąbelkową, a kończąc na reklamówkach foliowych. Zwykłe reklamówki lub wykonane z grubszego materiału siatki zabezpieczą dokładnie przewożone przedmioty i sprawią, że zaoszczędzimy sporo pieniędzy na specjalne materiały do pakowania.

#4 Drugie śniadanie

Sporo ludzi wychodząc do pracy czy do szkoły zabiera ze sobą z domu drugie śniadanie. Niektórzy inwestują w specjalne papiery do żywności lub opakowania wykonane z tworzywa sztucznego. Najtańszym sposobem jednak, który sprawdzi się idealnie w tej kwestii będzie zwykła, mała torebeczka foliowa, w którą spokojnie zapakujemy kanapkę, jakiś owoc czy ulubiony jogurt wraz z łyżeczką.

Tak naprawdę siatka foliowa nie przydaje się wyłącznie w sklepie, pomimo tego, że jej głównym przeznaczeniem jest właśnie sposób na przenoszenie zakupów. Jak widzisz w wielu życiowych sytuacjach również spełnia bardzo dobrze zadanie ochronne czy właśnie przenośne.