Firma emGRAF dba o planetę!

emGRAF chroni i dba o naszą planetę!

Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych toreb są nieszkodliwe i neutralne dla środowiska, każda nasza torba w pełni nadają się do recyklingu (ponownego przetworzenia) może być wykonana z tworzywa z dodatkiem oxybiodegradowalnym (który powoduje przyspieszenie rozkładu torby foliowej w warunkach naturalnych).

Produkcja toreb reklamowych w naszym zakładzie firmy jest w 100% bezodpadowa, nasze najnowocześniejsze maszyny do recyklingu umożliwiają odzyskanie surowca z odpadów powstałych przy produkcji toreb. Z odzyskanego surowca produkujemy nowe, pełnowartościowe torby ograniczając zużycie surowców naturalnych oraz zmniejszenie odpadów.

Każdy nasz produkt możemy wykonać z folii o grubości powyżej 50 mikronów, dzięki czemu torby są zwolnione z opłaty recylkingowej!

Torby foliowe czy torby papierowe?

Produkując torby foliowe zużywa się ok. 20% mniej energii niż przy produkcji równoważnej ilości toreb papierowych.

Wszystkie produkowane przez nas torby nadają się do ponownego przetworzenia!

Zatrucie wody przy produkcji toreb foliowych jest ponad 50-krotnie mniejsze niż przy produkcji tej samej ilości toreb papierowych.

Zatrucie atmosfery związane z produkcją toreb foliowych jest prawie jedenastokrotnie mniejsze niż przy produkcji tej samej ilości toreb papierowych.

w emGRAF stawiamy na ekologię i ochronę środowiska!