Firma emGRAF dba o planetę!

emGRAF chroni i dba o naszą planetę!

Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych toreb są nieszkodliwe i neutralne dla środowiska, każda nasza torba w pełni nadają się do recyklingu (ponownego przetworzenia) może być wykonana z tworzywa z dodatkiem oxybiodegradowalnym (który powoduje przyspieszenie rozkładu torby foliowej w warunkach naturalnych).

Produkcja toreb reklamowych w naszym zakładzie firmy jest w 100% bezodpadowa, nasze najnowocześniejsze maszyny do recyklingu umożliwiają odzyskanie surowca z odpadów powstałych przy produkcji toreb. Z odzyskanego surowca produkujemy nowe, pełnowartościowe torby ograniczając zużycie surowców naturalnych oraz zmniejszenie odpadów.

Torby foliowe czy torby papierowe?

Produkując torby foliowe zużywa się ok. 20% mniej energii niż przy produkcji równoważnej ilości toreb papierowych.

Wszystkie produkowane przez nas torby nadają się do ponownego przetworzenia!

Zatrucie wody przy produkcji toreb foliowych jest ponad 50-krotnie mniejsze niż przy produkcji tej samej ilości toreb papierowych.

Zatrucie atmosfery związane z produkcją toreb foliowych jest prawie jedenastokrotnie mniejsze niż przy produkcji tej samej ilości toreb papierowych.

w emGRAF stawiamy na ekologię i ochronę środowiska!

Czy ekologia jest tym czym się wydaje?

emGRAF oferuje produkty ekologiczne!

Wiele osób wybiera te firmy które deklarują dbałość o środowisko naturalne.

Najlepszym sposobem na promocję ekologicznych zachowań w społeczeństwie są torby bawełniane z nadrukiem, które są wręczane klientom do zakupów lub oferowane w atrakcyjnej cenie. Torby takie są wykonane w 100 % z czystej naturalnej bawełny i nie mającej negatywnego wpływu na środowisko.

Wybierając produkty o określonym skłądzie pomagasz dbać o środowisko!

Ekologiczne postawy klientów są coraz bardziej popularne.

Kolejnym produktem w naszym asortymencie który ma bardzo pozytywny wpływ na ochronę środowiska to torby papierowe z papieru recyklingowanego, dzięki użyciu surowca wtórnego chronimy naszą planetę przed nadmiernym wycinaniem lasów które zapewniają równowagę ekosystemu.

w emGRAF dbamy o środowisko!

Torby z bawełny oraz inne ekologiczne zapewniają nie tylko wytrzymałość, ale przede wszystkim są wielorazowe i można je wykorzystywać przez długi okres czasu. Wykorzystanie ekologicznych toreb materiałowych pozwala zaoszczędzić duże kwoty w domowym budżecie, a także odciążają środowisko naturalne.

Torby ekologiczne z materiału wykorzystywane są przez firmy oraz inne podmioty do pokazania swoich poglądów w zakresie ochrony środowiska. Dzięki którym wysyłamy jasny komunikat że zależy nam na losach naszej planety i środowiska naturalnego.

Stawiamy na rozwiązania pro-ekologiczne!