segregowanie reklamowek

Ogarnij chaos, czyli sposoby na przechowywanie reklamówek foliowych.

Na pewno każdy z nas posiada w swoim domu sporo reklamówek foliowych mniejszych i większych rozmiarów. Przydają się one w wielu sytuacjach życiowych, dlatego nie warto jest ich wyrzucać. Problematyczne jednak okazać się może ich przechowywanie, stąd dzisiejszy wpis o tym jak przechowywać foliówki w taki sposób, by nie zagracać swojej przestrzeni.

Złożenie to podstawa

Wiadomo, że wszystkie niedociągnięcia usprawiedliwiamy tym, że mamy bardzo mało czasu. Wyobraź sobie jednak sytuację, w której posiadasz w swojej kuchni szufladę zagospodarowaną na to, żeby przechowywać w niej reklamówki foliowe. Chcesz wyjść szybko do sklepu i potrzebujesz torby o większej pojemności. Z trudem otwierasz szufladę, z której wysypują się na ziemię wszystkie drobne reklamówki i czujesz, że powoli ogarnia Cię złość, bo nie możesz znaleźć tej jednej, która jest Ci potrzebna. Jaki jest dalszy scenariusz? Zapewne wyrzucasz całą zawartość szuflady, odnajdujesz konkretną reklamówkę i wychodzisz zły na zakupy. A pomyśl, że po powrocie czeka Cię jeszcze sprzątanie… Czy nie prościej byłoby po prostu ładnie poskładać wszystkie reklamówki i posegregować je na te cienkie i grubsze? Na pewno ułatwiłoby to życie i pozwoliło zaoszczędzić czas, który później musisz przeznaczyć na sprzątanie.

Zainwestuj w pojemniki

W sklepach z artykułami gospodarstwa domowego odnajdziesz specjalne pojemniki wykonane z tworzywa sztucznego, które przeznaczone są właśnie do przechowywania reklamówek. Możesz je spokojnie zawiesić u drzwiczek kuchennych czy w innym, dogodnym dla Ciebie miejscu. Oczywiście wcale nie musisz iść do sklepu i kupować specjalnego pojemnika, ponieważ wystarczy, że wykorzystasz coś, co posiadasz w przestrzeni swojego domu. Idealnie sprawdzi się do przetrzymywania reklamówek np. spore opakowanie po lodach, które pomieści wiele poskładanych siatek.

Pamiętaj, że utrzymanie porządku w reklamówkach, które posiadasz jest niezwykle istotne, ponieważ pozwala to zaoszczędzić nie tylko sporo czasu, ale przede wszystkim nerwów.