jak dobrać torbę reklamową

Jak dobrze dobrać torbę reklamową dla swojej firmy

Przemyślany dobór torby reklamowej

Pierwszym najważniejszym krokiem jest właściwy dobór torby reklamowej, przy którym należy przede wszystkim kierować się przeznaczeniem naszej torby oraz:

  • budżetem jak chcemy przeznaczyć na reklamówki (nawet przy minimalnych środkach nie może mieć to wpływu na jakość torby dla Państwa firmy )
  • właściwym doborem rozmiarów takich jak szerokość, wysokość i grubość folii (te parametry wpływają na pojemność i wytrzymałość torby)
  • odpowiednim projektem i kolorystyką (która będzie przyciągać nowych klientów)

Indywidualna oferta

Dzięki bardzo bogatej ofercie naszej firmy każdy klient może dostosować swoją torbę reklamową do własnych, indywidualnych potrzeb. Chętnie dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dla przyszłych klientów oferujemy pełną obsługę graficzną gratis oraz nie limitowaną ilość poprawek w projektach aż do pełnej satysfakcji i akceptacji projektu. Jeżeli chcesz zobaczyć jak może wyglądać twoja przyszła torba wystarczy się z nami skontaktować, chętnie zupełnie nie zobowiązująco przygotujemy wizualizację gratis. Dla ułatwienia właściwego doboru torby wysyłamy próbki toreb w różnych rozmiarach GRATIS!