Wyślij maila na biuro@emgraf.pl lub zadzwoń + 48 790 226 258

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania do emGRAF

Aby usprawnić i ułatwić Państwu zamówienie w naszej firmie poniżej zamieszczamy najcześciej zadawane pytania przez naszych klientów. Mamy nadzieję że dzięki temu będziecie mogli jeszcze sprawniej dokonać swojego zamówienia. Pozdrawiamy.

Możemy wykonać nawet małe nakłady. Typy DKT/MARKET oraz FOLIOPAK wykonujemy nawet do 250 sztuk. W tego typu nakładach najczęściej oddajemy nadruki 1 kolorowe do maksymalnie 2 kolorów.

Od nakładu 3,000 sztuk, możemy wykonać wykonujemy wszystkie inne nasze produkty do 4 kolorów nadruku.
Od nakładu 5,000 sztuk wykonujemy nadruki do 8 kolorów a także w formie FULL COLOR.
Typ Koszulki HDPE wykonujemy od nakładu 20,000 sztuk - nadruk do 4 kolorów, 100,000 sztuk - nadruk FULL COLOR

SITODRUK - czyli technika druku - gdzie formą nadrukową jest szablon nałożony na bardzo drobną siatkę tkaną, standardowo metalową, ale może być ona wykonana także z różnego rodzaju włókien syntetycznych. Wytworzenie odbitki polega zazwyczaj na przetłaczaniu farby poprzez matrycę. Metoda ta jest wykorzystywana do wykonywania małej ilości produktów. Dzięki tej metodzie możemy unkinąć dodatkowych kosztów przygotowalnia.

FLEXOGRAFIA - czyli tzw. technika wydruku wypukłego elastycznymi formami i farbami szybkoschnącymi. Głowna cecha opisanej techniki to występowanie elastycznej, wypukłej formy nadrukowej wykonanej zwyczajowo z polimeru, rzadziej również z gumy. Technika może być z powodzeniem zastosowana w przypadkach, kiedy podłoże nie jest bardzo równe. Jest to najbardziej uniwersalna techniką druku znana w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o możliwości druku różnych podłoży. Dla tej metody przy pierwszej realizacji na etapie przedprodukcji trzeba wytworzyć matrycę do nadruku - jest to dodatkowy koszt przy 1 zamówieniu.

Ogólną ofertę naszej firmy jesteśmy w stanie przedstawić tylko na jedno - kolorowe nadruki oraz małe nakłady.

Do przygotowania wyceny dla większych nakładów i nadruków multikolorowych będziemy potrzebować:

  • wymiarów,
  • grafiki lub logo firmy
  • przewidywanego nakładu

LDPE - ang.- low-density polyethylene. Tworzywo małej gęstości, z którego tworzymy grube produkty. Folia wyprodukowana z tego opisanego materiału jest bardzo gładka i błyszcząca. Dodatkowo wyróżnia się m.in. tym, że kiedy jest gnieciona nie wydaje dźwięku oraz nie szeleści.

HDPE - ang. high density polyethylene. Tworzywo dużej gęstości, z którego produkowane są cienkie produkty ale też możemy wykonać folie. Wyróżnia się m.in. tym, że podczas gniecenia zaczyna szeleścić. Produkty wykonane z folii HDPE spotykamy często w różnych sklepach jako różne opakowania jednorazowe oraz także jako wytrzymałe torby.

W naszej firmie projekty zawsze dostarczamy naszym klientom gratis! Jest to i zawsze pozostanie bezpłatne!

Nie. Dostawa w naszej firmie również zawsze jest gratis.

Tak, oczywiście! Chętnie wyślemy całkowicie darmowe próbki naszych produktów.

najczęściej zadawane pytania odnośnie reklamówek